گستاخی‌های ترامپ ناشی از زبونی و حقارت آنان در مقابل اقتدار سپاه ایران است
1398/1/25
امام جمعه موقت سروآباد:
گستاخی‌های ترامپ ناشی از زبونی و حقارت آنان در مقابل اقتدار سپاه ایران است
امام جمعه سروآباد گفت: گستاخی‌های ترامپ ناشی از زبونی و حقارت آنان در مقابل اقتدار سپاه ایران است.
حاج ماموستا سیدعبدالقادر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع سروآباد اظهار کرد: سوم شعبان سالروز تولد حضرت امام حسین(ع) که با عنوان روز پاسدار نام‌گذاری شده است را به تمام پاسداران تبریک می‌گویم.
وی روز جانباز را هم به جانبازان تبریک گفت و افزود:‌ اقدام سفیه، دولت سفیه ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را کاملا محکوم و این هشدار را به آمریکا می‌دهیم که منتظر پاسخ محکمی از سوی ملت ایران باشند.
وی خاطرنشان کرد: همه روحانیون ائمه جمعه و جماعت و مردم شهید پرور و بصیر سروآباد، این اقدام احمقانه و نسنجیده ترامپ را محکوم می‌کنند.
خطیب جمعه سروآباد اضافه کرد: خداوند منان بی‌گمان کالا جان و مال مومنان را به بهای بهشت خریداری می‌نمایند، باید مومنان در راه خدا ایستادگی کنند و این وعده‌ای است که خداوند بعنوان سند ثبت نموده است.
ماموستا حسینی اظهار داشت: آمریکای جنایتکار که با شکست گروهک‌های تروریستی تحت حمایتش راهی جز شکست و سیاهی پیش رو نداشت، اقدام به قرار دادن سپاه در میان گروه‌های تروریستی کرد.
وی افزود: تروریستی خواندن سپاه بلایی است مختص و منبعث از تفکر ترامپ که بدنبال فرار از مذمت افکار عمومی و همچنین سرپوش گذاشتن بر شکست‌های سیاست خارجی دولت آمریکا در منطقه است.
امام جمعه سروآباد اضافه کرد: ائمه جمعه و روحانیون این اقدام سخیف و نابخردانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا را بشدت محکوم کرده و از مجامع بین المللی می خواهیم در برابر اقدامات نسنجیده و احمقانه ترامپ بایستند و مقابله کنند.
وی یادآور شد: در برهه‌ای که سپاه پاسداران حافظ جان، مال، شرف و ناموس ایران و ایرانی است و با نقش آفرینی خداپسندانه در مقابل گروهک های تروریستی، موجب شکست‌های پیاپی آنها شد، همین اقدامات موجب ترس و وحشت در بین دشمنان نظام اسلامی و سپاه شده است.
ماموستا حسینی تاکید کرد: خداوند متعال همواره مسلمین را از مکر و حیله دشمنان نهی کرده و بارها متذکر شده که دشمنان خود را به دوستی نگیرید و مومنان را دوستان واقعی خود بدانید و در برابر دشمنان بجنگید که خداوند متعال یار و یاور شما است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به جایگاه شامخ شهدا اشاره کرد و گفت: بی گمان خداوند متعال کالای جان و مال مومنان را به بهای بهشت خریداری می‌کند و آنها باید در راه خداوند بجنگند، بکشند و کشته شوند.
امام جمعه سروآباد افزود: این وعده‌ای است که خداوند متعال در کتاب های آسمانی انجیل، تورات و قرآن کریم به عنوان سند معتبری ثبت کرده و وعده راستین آن را داده و هیچ کسی همانند خداوند، به عهد و پیمان خود، وفادارتر نیست.

آخرین کتاب ها