یاوه‌گویی آمریکا علیه سپاه نشان از خفت و ترس آنان است
1398/1/25
امام جمعه مریوان:
یاوه‌گویی آمریکا علیه سپاه نشان از خفت و ترس آنان است
امام جمعه مریوان گفت: یاوه‌گویی آمریکا و معرفی کردن سپاه به عنوان تروریست نشان از خفت و ترس آنان از این نیروی مقتدر و مردمی است.
 ماموستا مصطفی شیرزادی در خطبه‌های نماز جمعه مریوان ضمن تبریک ایام شعبانیه اظهار کرد: ماه شعبان ماه رحمت الهی است، ماهی که رسول‌الله(ص) در موردش فرمودند:«خدایا ماه رجب و شعبان را بر ماه مبارک گردان و به ماه رمضان برسان».
وی با بیان اینکه روز پاسدار روز ولادت با سعادت امام  حسین سبط مبارک رسول‌الله(ص) و همچنین روز جانباز را به همه ملت ایران تبریک می‌گویم، گفت: نهاد مقدس سپاه نهادی ارزشمند و از برکات انقلاب اسلامی است که نقش مهمی در پیشبرد اهداف و حراست از ارزش‌های انقلاب و نظام داشته است.
وی به اقدام رئیس جمهور آمریکا ترامپ و هیئت حاکم بر آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره و ضمن محکوم کردن این موضوع گفت: ما این اقدام را محکوم می‌کنیم و خطاب به این تروریست واقعی می‌گوییم عظمت و اقتدار سپاه با اینگونه اقدامات غیرعقلانی آنها کاسته نخواهد شد.
امام جمعه مریوان افزود: هر انسانی با مطالعه تاریخ می‌تواند جنایاتی را که به دست آمریکا صورت گرفته است را درک کند؛ در واقع آمریکا مادر هر نوع تروریسم و عامل تمام ویرانی و تخریب‌ها در جهان است.
ماموستا شیرزادی اذعان داشت: تخریب و جنایت‌های بزرگ در جهان توسط آمریکای‌ها و با پول‌های آنها صورت می‌گیرد.
وی به برخی جنایت‌های صورت گرفته از سوی آمریکا گریزی زد و گفت: حمله موشکی آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران در 12 تیر 1367 که 290 نفر قربانی شدند از اقدامات تروریستی است که در کارنامه سیاه آمریکا و سران آن برای همیشه خودنمایی خواهد کرد.
به گفته وی، بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی که هنوز آثارش دیده می‌شود، و شیمیایی کردن مردم بی‌گناه در عراق و مناطق کردنشین این کشور و حتی برخی شهرهای مناطق غربی ایران از دیگر جنایت‌های آمریکا است.
امام جمعه مریوان وحدت را مهم‌ترین ابزار برای مقابله با هجمه‌های دشمنان دانست و گفت: ما برای مقابله با این هجمه جدید دشمنان باید با وحدت در کنار هم ایستاده و دشمنان را سرجایشان بگذاریم.
ماموستا شیرزادی خطاب به مسئولین نیز گفت: مشکلات اقتصادی به مردم فشار آورده ه این انتظار را داریم که بیش از پیش هوای مردم را داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه ملت ایران سزاوار بهترین خدمت‌ها هستند، گفت: این ملت همان ملت دوران دفاع مقدس هستند که در کنار نیروهای نظامی با تمام وجود برای دفاع از ارزش‌های انقلابی مایه گذاشتند.
ماموستا شیرزادی در ادامه با بیان اینکه ولایت ضد عداوت است و کسی که دوست باشد، دشمن نیست و دشمن هیچگاه دوست نخواهد شد، افزود: خداوند در آیات قرآن بین دوستان خود و دوستان شیطان تفاوت قائل شده و در سوره یونس می فرماید« آگاه باشيد كه بر دوستان خدا نه بيمى است و نه آنان اندوهگين مى ‏شوند».
وی اضافه کرد: کرامت اولیاء نیز به سبب رسول الله(ص) و پیروی از فرمایشات ایشان امکان دارد و کسی که پیرو رسول خدا نیست، اما کارهای شبیه کرامت انجام دهد آنها کرامت نیست.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها