محکومیت اقدام بی خردانه دولت جنایتکار امریکا
1398/1/26
بیانیه روحانیون، ائمه جمعه وجماعت، طلاب ومدرسین مدرسه علوم دینی امام شافعی شهرستان سقز
محکومیت اقدام بی خردانه دولت جنایتکار امریکا
بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه روحانیون، ائمه جمعه وجماعت، طلاب ومدرسین مدرسه علوم دینی امام شافعی شهرستان سقز در محکومیت اقدام بی خردانه دولت جنایتکار امریکا
برای همه مردم جهان که ثابت است که ریشه همه جنایات وجنگ افروزی های جهانی و منطقه ای، حکام سلطه گر و جنایت پیشه امریکا بوده و هست و آنچه علیه بشریت اتفاق افتاده و به عنوان جنایت علیه بشریت تعبیر می شود، در کاخ سیاه برنامه ریزی و هدایت شده و هزاران انسان بی گناه تحت عناوین ساختگی همان قلدران، از حق حیات محروم شده اند.
با این وصف، آمریکای تروریست و ترویست پور، در کمال بی شرمی و در اقدامی توهین آمیز به افکار عمومی جهان، نیروی برخواسته از بطن ملتی مبارز، آزادیخواه و دوست دار مستضعفان، همانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عنوان تروریست معرفی می کند؛ تا حیله گری های مختلف خود در اقصی نقاط جهان را تحت الشعاع آن قرار دهد و افکار مردم دنیا خصوصاً ملت های مسلمان منطقه را منحرف سازد، درحالیکه چنین ترفندهای کهنه و منسوخی دیگر کاربردی ندارد.
ما روحانیون شهرستان سقز ضمن محکوم کردن چنین اقدامات احمقانه ای از سوی سردمداران استکبار جهانی، سپاه پاسداران را نیروی مردمی، خدمتگذار و مبارز علیه همه نوع ترور وتذویر جهانی و منطقه ای می دانیم.
همه آزادگان و ازاداندیشان جهان، شاهدند که اگر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبود، امروز جهان با تروریسم از نوع جدید آن مواجه بود؛ تروریستی که همه منطقه را به مخاطره می انداخت.
در پایان موفقیت ما اطمینان داریم که این توطئه و نیرنگ دشمن نیز به نتیجه نخواهد رسید وهمانند گذشته طعم تلخ شکست را خواهند چشید.
(شورای افتاء، امام جمعه، مدرسین، طلاب مدرسه علو م دینی امام شافعی و مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز)

آخرین کتاب ها