ماموستا توفیق قربانی:ملت ایران یک صدا از بیانیه شورای عالی امنیت ملی حمایت می‌کنند
1398/2/22
امام جمعه کامیاران
ماموستا توفیق قربانی:ملت ایران یک صدا از بیانیه شورای عالی امنیت ملی حمایت می‌کنند
امام جمعه کامیاران گفت: ملت ایران یک صدا از بیانیه شورای عالی امنیت ملی حمایت می‌کنند.
 ماموستا توفیق قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع کامیاران با اشاره به بد عهدی‌های آمریکا و خروج ازبرجام اظهار کرد: با توجه به بدعهدی‌های آمریکا و غیرقابل اعتماد بودنشان در بحث مذاکرات هسته‌ای و پای‌بند بودن نظام جمهوری اسلامی به تعهدات حداکثری خود و خروج رذیلانه آمریکا پلید از برجام و بدقولی وقیحانه کشورهای اروپایی در اجرای این توافق، مردم متدین استان کردستان و شهرستان کامیاران همپا با سایر هموطنان از بیانیه شورای عالی امنیت ملی حمایت می‌کنند.
وی در ادامه به هفته بسیج سازندگی و تبریک این ایام به فعالین این عرصه افزود: بسیج سازندگی بستری ارزشمندی است که به فرمان رهبر معظم انقلاب تشکیل و نقش مهمی در توسعه، عمران و محرومیت‌زدایی در کشور داشته است.
به گفته امام جمعه کامیاران، احداث 26پروژه عمرانی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی،اجرای 22پروژه عمرانی عام‌المنفعه با اعتبار 300 میلیون تومان، اهداء بسته‌های معیشتی به 705 خانور، اهداء بسته‌های البسه و پوشاک به تعداد  500بسته، اهداء 22 فقره جهیزیه به زوج‌های جوان، اعطاء 3 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی و اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم، اعزام  25 تیم و اکیپ‌ بهداشتی و درمانی به مناطق محروم  و ویزیت رایگان از جمله اقدامات این سازمان در شهرستان کامیاران بوده است.
وی در ادامه به برگزاری جشن گلریزان هم اشاره کرد و گفت: ستاد مردمی دیه استان کردستان هرساله به منظور کمک به زندانیان جرایم غیرعمد اقدام به برگزاری جشن گلریزان  برای آزادی زندانیان نیازمند می‌کند.
امام جمعه کامیاران تصریح کرد: از مردم متعهد، خیر و نوع دوست کامیاران این انتظار را داریم که در این جشن ارزشمند حضور و با اهدای کمک‌ در سطح توانشان زمینه آزادسازی زندانیان را فراهم سازند.
ماموستا قربانی با بیان اینکه 12 تا 19 اردیبهشت به عنوان روزجهانی صلیب سرخ و هلال احمر نام گرفته است، خاطرنشان کرد: کارکنان جمعیت هلال احمر با از خودگذشتگی همواره سعی کرده‌اند درد و رنج انسانها را کاهش دهند.
 وی  در ادامه با اشاره به تاثیرات ترک روزه ماه مبارک رمضان اذعان داشت: هرانسان متمرد اگر به درگاه خدای متعال بازگردد خدای متعال با لطف و رحمت خود از خطاهایش می‌گذرد.
امام جمعه کامیاران گفت:‌حضرت ابوهریره (رض) از پیامبر نقل می‌کند« شخص روزه دار اگر سخن بیهوده را ترک نکند خدای متعال هیچ وقت به گرسنگی و تشنگی او احتیاج ندارد».
ماموستا قربانی اضافه کرد: برای مقبولیت روزه نزد خدا ضروری است که انسان علاوه بر ترک خوردن و آشامیدن از گناهان و سایر منکرات نیز دوری کند.
وی با بیان اینکه روزه زبان این است که انسان سخن بد و بیهوده نگوید، عنوان کرد: روزه چشم نیز به این معنی است که انسان نباید به نامحرم نگاه کند.
امام جمعه کامیاران خاطرنشان کرد: ماه رمضان ماهی است که انسان باید قلب‌ خود را جلاء دهد رمضان ماه بخشش گناه و بازگشت به پروردگار است.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها