راه‌اندازی شوراهای امر به معروف در مساجد ضروری است
1398/2/24
فرمانده سپاه سنندج
راه‌اندازی شوراهای امر به معروف در مساجد ضروری است
فرمانده سپاه سنندج گفت: راه‌اندازی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در مساجد ضروری است.
حسن عسگری در شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سنندج، اظهار کرد: ایجاد شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در سطح ادارات شهرستان به صورت ویژه دنبال شود.
فرمانده سپاه سنندج اضافه کرد:‌ رعایت حرمت ماه رمضان در ادارات از دیگر مباحث مهمی است که باید از سوی مدیران دستگاه‌های مختلف مورد توجه قرار گیرد.
عسکری با بیان اینکه مدیران ادارات باید بر عملکرد زیرمجموعه خود نظارت جدی داشته باشند که خدایی ناکرده روزه خواری در ملا عام صورت نگیرد، عنوان کرد: برخی از افراد به دلیل عذرشرعی نمی‌توانند روزه بگیرند، اما نباید اجازه دهیم روزه‌خواری در ادارات رواج و موجب تضعیف حقوق دیگران شود.
وی افزود: توجه به مسئله حجاب در محیط اداری از دیگر مباحثی است که مسوولان باید اهتمام جدی‌تری نسبت به این مهم داشته باشند.
فرمانده سپاه سنندج خاطر نشان کرد: با توجه به شروع فصل گرما باید به پوشش کارمندان در ادارات و رضایت‌مندی ارباب رجوع به عنوان یک معروف توجه بیشتر شود.
فرمانده سپاه سنندج اذعان داشت: تلاش برای رضایتمندی ارباب رجوع یکی از معروفات مهم است و در شرایط کنونی که دشمن با تمام توان برای تضعیف نظام تلاش می‌کند، همگی باید در زمینه ارتقای سطح رضایتمندی مردم تلاش کنیم.
وی افزود: اتاق اصناف باید با صدور ابلاغیه برای اتحادیه‌ها، نسبت به رعایت شئونات اسلامی در واحدهای صنفی اهتمام داشته و در بحث گرانفروشی نیز نظارت‌های لازم صورت گیرد.
به گفته فرمانده سپاه سنندج، شوراهای امر به معروف و نهی از منکر باید در مساجد راه‌اندازی شود.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها