ویژه طلاب خواهر مدرسه علوم دینی امام شافعی(ره)
1398/2/28
محفل انس با قرآن
ویژه طلاب خواهر مدرسه علوم دینی امام شافعی(ره)
محفل انس با قرآن در مریوان برگزار شد
محفل انس با قرآن ویژه طلاب خواهر  مدرسه علوم دینی امام شافعی(ره) مریوان برگزار شد
 به گزارش دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی از کردستان، محفل انس با قرآن ویژه طلاب خواهر  مدرسه علوم دینی امام شافعی(ره)  با همکاری کمیته بانوان مریوان در مرکز بزرگ اسلامی این شهرستان برگزار شد.
مسئول مرکز بزرگ اسلامی مریوان در آئین آغاز به کار این محفل نور بخش ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات  اظهار کرد: با توجه به استعدادهای  که در شهرستان وجود دارد باید از آنها استفاده و شناسایی کرد.
حق پناه اضافه کرد: طلبه خواهر زیادی حافظ کل قران و توانای های زیادی در زمینه اخلاق و قرآن دارند یکی از وظایف کمیته بانوان شناسایی استعدادها و به کارگیری ان است زکات علم  بیان و تبلیغ آن است.
مسئول مرکز بزرگ اسلامی مریوان توضیحاتی در خصوص گام دوم انقلاب و توجه خاص به این موضوع داد و گفت: درگام دوم انقلاب باید تلاش دینی  خودمان را مضاعف کنیم و رابطه خود را با جوانان و نوجوانان بیشتر کنیم تا بتوانیم به تعهدی که به اسلام و کشور مان داریم عمل کرده باشیم.
 ماموستا حق پناه  به برکات قرآن و عبادت در این ماه اشاره کرد و گفت: هدف از این برنامه بیان مطالبی در خصوص زندگی دینی و انس با قران در زندگی و عملی کردن آن است.
 انتهای پیام/

آخرین کتاب ها