ساقط‌ کردن پهپاد امریکا توسط سپاه اقتدار ایران را به جهانیان ثابت کرد
1398/4/10
امام جمعه سنندج
ساقط‌ کردن پهپاد امریکا توسط سپاه اقتدار ایران را به جهانیان ثابت کرد
امام جمعه سنندج گفت: ساقط‌ کردن پهپاد امریکا توسط جان‌برکفان سپاه اقتدار و توانمندی خدشه‌ناپذیر ملت ایران را به نمایش گذاشت.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه‌های نماز جمعه سنندج، اظهار کرد: خداوند در سوره آل‌عمران خطاب به انسان‌ها می‌فرماید« کسانی که در زندگی در مسیر تبعیت از دستورات خدا، پیامبر گرامی اسلام(ص) و قرآن گام بردارند و نیکی کنند، حق‌تعالی بهترین پاداش را به آنان می‌دهد.
امام جمعه سنندج اضافه کرد: کسانی که به مردم نیکی و خوبی می‌کنند و هر آنچه را که برای خود می‌پسندد، برای دیگران هم می‌پسندند از برکات الهی بهره‌مند می‌شوند.
 به گفته ماموستا خدایی، خداوند بلند مرتبه افرادی را که در راه اطاعت از خدا حرکت و تلاش می‌کنند از اجر معنوی بهر‌ه‌مند می‌سازد.
وی با تاکید براینکه خداوند به همه چیز آگاه است و حساب و کتاب هر کس را دارد، اضافه کرد: ما به عنوان پیروان دین اسلام باید در مسیر انجام فرائض دینی و عبادت الهی همواره تلاش جدی داشته باشیم.
ماموستا خدایی در ادامه بر رعایت مصرف بهینه انرژی تاکید کرد و گفت: هر کس بیشتر از حد مجاز آب‌ برق و سایر حامل‌های انرژی مصرف کند، به حقوق دیگران تجاوز کرده است.
وی تصریح کرد: حامل‌های انرژی سرمایه‌هایی هستند که باید نسل به نسل به دست آیندگان ما برسد و همه بتوانند از آن بهره‌مند شوند اما متاسفانه برخی‌ها این مهم را نادیده گرفته و بیش از حقی که دارند اقدام به مصرف این سرمایه‌های ملی می‌کنند.
وی در ادامه با گرامیداشت هفته قوه قضائیه اظهار داشت: دشمنان قصی‌القب تمام توطئه‌ها را برای خدشه‌دارکردن  نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار گرفته‌اند.
وی تصریح کرد: انهدام پهپاد امریکا مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و استکبار بود و جنگ‌افروزی آنها را بار دیگر به اثبات رساند.
امام جمعه سنندج افزود: سرنگونی پهپاد آمریکایی ثابت کرد که اگر دشمنان قصد تجاوز به خاک کشور ایران را داشته باشند، سرنوشت نابودی آمریکا و این پهپاد در انتظار آنان خواهد بود.
به گفته وی، ساقط‌کردن پهپاد امریکا توسط جان‌برکفان سپاه بار دیگر اقتدار، قدرت و توانمندی ایران را به جهانیان ثابت کرد.
ماموستا خدایی با تاکید براینکه انهدام این پهپاد هشدار جدی به کشورها و افرادی بود که خیال خام هجمه به جمهوری اسلامی ایران را در سر دارند، اذعان داشت: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی توسط جوانان و نیروهای جان برکف سپاه پاسداران افتخار بزرگ دیگری برای ملت همیشه پیروز ایران اسلامی است.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها