رضایتمندی رهبری بهترین جایزه دست‌‌اندرکاران کنگره 5400 شهید کردستان بود
1398/4/16
سردار رجبی
رضایتمندی رهبری بهترین جایزه دست‌‌اندرکاران کنگره 5400 شهید کردستان بود
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: افتخار بزرگ برگزاری موفقیت‌آمیز دو کنگره بزرگ «پیشمرگان مسلمان کرد و 5400 شهید کردستان‌» رضایتمندی و خوشحالی مقام معظم رهبری را به ارمغان آورد که بهترین جایزه و مزد برای همه دست‌اندرکاران بود.
سردار محمدحسین رجبی در جلسه تقدیر از مسوولین کمیته‌های اجرایی کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان، اظهار داشت: برگزاری این کنگره  که از عظمت و بزرگی قابل وصفی برخوردار بود، مایه مباهات برای همه دلسوزان و عزیزان شد چرا که در این موضوع افتخار بزرگ برگزاری موفقیت‌آمیز دو کنگره بزرگ «پیشمرگان مسلمان کرد و 5400 شهید کردستان‌» رضایتمندی و خوشحالی مقام معظم رهبری را به ارمغان آورد که بهترین جایزه و مزد برای همه دست‌اندرکاران  بود.

وی با اشاره به آمادگی کامل همه نیروها در تمام ابعاد عقیدتی، نظامی، امنیتی و حفاظتی برای شکست‌دادن هر گونه اقدام دشمن، افزود: عملیات موفقیت‌آمیز سپاه آذربایجان غربی در روزهای اخیر و شکست دشمن نشان دیگری از اقتدار نیروهای امنیتی ایران اسلامی است که به شکست دشمن ختم شد.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان اذعان داشت: برنامه‌های سپاه بیت‌المقدس در حوزه  محرومیت‌زادیی و سازندگی و رسیدگی به درمان و سلامت زندگی مردم استان کردستان همچنان ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: سپاه همواره در میدان‌های نیاز انقلاب اسلامی حضور داشته است و در مسائلی که خلاء وجود دارد ورود کرده و به دستگاه‌های مربوطه کمک می‌کند.

سردار رجبی خاطرنشان کرد: سپاه در دوران جنگ زمانی که نیاز بود، به کمک نیروهای نظامی رفت و پس از جنگ نیز در حوزه‌های فرهنگی و محرومیت‌زدایی اقدامات خود را از سر گرفت و در خدمت مردم در جامعه از هر گونه تلاشی دریغ نکرد و همواره خدمت‌گذار مردم بوده است.

 وی در پایان با بیان اینکه خدمت به مردم عبادت است گفت: کار برای آنان حد و سقف ندارد  اما آنچه ما را در توسعه فعالیت‌ها یاری  می‌کند ورودی اطلاعات صحیح از محرومان است.

در این مراسم از اعضای کمیته‌های اجرایی کنگره ملی 5400 شهید استان قدردانی شد.


آخرین کتاب ها