کارگاه فرقه شناسی ویژه اساتید، مدیران و طلاب شهرستان مریوان
1398/4/18
کارگاه فرقه شناسی
کارگاه فرقه شناسی ویژه اساتید، مدیران و طلاب شهرستان مریوان
کارگاه مذاهب اسلامی و فرقه شناسی با حضور مدیران و مدرسیین و طلاب شهرستان مریوان برگزار شد

با حضور جمعی از مدیران و مدرسین و طلاب شهرستان مریوان و با حضور استاد ماموستا یونس ویسی، در محل  نماز خانه مرکز بزرگ اسلامی  شهرستان مریوان « کارگاه فرقه شناسی» برگزار شد.

در این مراسم سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شهرستان مریوان، ماموستا  حق پناه ضمن خیر مقدم به حضار و مدعوین، طی سخنانی در خصوص تربیت طلاب و اطلاع مدرسین و طلبه ها از برنامه های شورای برنامه ریز مطالبی را بیا ن نمود و همچنین در خصوص  شرکت در  امتحانات سطح یک و دو  برای  طلاب و روحانیون جوان گفت ارتقا سطح علمی طلاب در این زمان یک امر  ضروری است .

 در ادامه استاد ماموستا یونس ویسی گفت: در طول زمان دین مبین اسلام  همیشه دارای پیشوا و مجتهد بوده و مردم عصر هر زمان جهت مشکلات دینی به او مراجعه می کردند؛ لذا جامعه اسلامی امروز نیاز به مذهب دارد و پیرو از مذهب  نیاز  هر انسان  مسلمانی است تا سردرگم نشود و دچار تشویش نگردد.

 در ادامه کارگاه فرقه شناسی با حضور  استاد ملا امجد محمودی برگزارگردید؛ ماموستا محمودی وحدت و احترام را سرلوحه پیشرفت و احترام علما دانست و گفت علماء و اساتید ما  علی رغم  اختلاف نظر در مسائل،  درکمال ادب واحترام  با همدیگر  برخورد می کردند و هیچ گاه همدیگر را تخریب نمی نمودند.


آخرین کتاب ها