سقز میزبان کاروان خدام رضوی همراه با پرچم متبرک است
1398/4/20
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز:
سقز میزبان کاروان خدام رضوی همراه با پرچم متبرک است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز گفت: مردم شهرستان سقز که از ارادتمندان اهل بیت علیهم‌السلام هستند امروز میزبان کاروان خدام رضوی همراه با پرچم متبرک است.

حجت‌الاسلام برومندرازیانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: کاروان «زیر سایه خورشید» که به مناسبت دهه کرامت هرساله با هدف ایجاد فضای زیارت از راه دور در شهرستان‌ها و کشور‌های مختلف حضور می‌یابد، امسال برای اولین بار به شهرستان سقز خواهد آمد.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان سقز از ارادتمندان اهل بیت (ع) هستند، افزود: از افتخارات کشور ایران در جوار امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) بودن است که برکات بسیاری زیادی نصیب این سرزمین کرده است.

وی گفت: اهداف حضور خادمین در شهرستان‌ها در راستای ترویج فرهنگ اسلام ناب و توسل به اهل بیت پیامبر(ص) و فریضه سلام دادن از راه دور به امام رضا(ع) در راستای تبلیغ دین اسلام  است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز عنوان کرد: این کاروان امروز در سقز حضور خواهد داشت که این حضور نشاط معنوی خاصی را در میان اقشار مختلف ایجاد می‌کند.

رازیانی تصریح کرد:دیدار با مردم شهرستان، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، دیدار با خانه محرومان، حضور در حسینیه سقز و برگزاری جشن از مهم‌ترین برنامه‌های این کاروان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: دهه کرامت از یکم ذی‌القعده سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) تا یازدهم ذی‌القعده سالروز ولادت امام رضا(ع) نامگذاری شده است.

انتهای پیام/2330/72

 


آخرین کتاب ها