دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت شهادت سه تن از پاسداران پیشمرگ مسلمان کُرد را تسلیت گفت
1398/4/20
در پی حادثه تروریستی روز گذشته پیرانشهر؛
دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت شهادت سه تن از پاسداران پیشمرگ مسلمان کُرد را تسلیت گفت
در پی حادثه تروریستی روز گذشته پیرانشهر و شهادت سه تن از پاسداران پیشمرگ مسلمان کُرد دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور طی پیامی شهادت سه تن از پاسداران پیشمرگ مسلمان کرد را که روز گذشته بر اثر حمله تروریستی عناصر و گروهک های ضد انقلاب در پیرانشهر رخ داد، را تسلیت گفت.

بر اساس این گزارش در این حمله تروریستی فرمانده گردان عملیاتی سپاه پیرانشهر سرهنگ حاصل احمدی از ایثارگران سرشناس، ستار پیروتی و امید ملازاده به فیض شهادت نائل آمده و یک تن نیز مجروح شد.

متن پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین لطفیان به شرح زیر است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

باردیگر دست جنایتکاران آغشته به خون مظلومان از آستین خائنان به آرمان های والای انقلاب اسلامی بیرون آمد و سه گل روییده در بوستان وحدت و همدلی که از بهترین پاسداران پیشمرگ مسلمان انقلاب اسلامی و مرزداران کیان میهن و نظام اسلامی را به فیض شهادت رساند و برگ زرین دیگری از حدیث عشق به اسلام و آرمان های آن را رقم زد.

بی تردید این اقدام تروریستی و منافقانه کوچکترین خللی در عزم و اراده پولادین ملت بزرگ و سربازان جان بر کفش در ایستادگی بر حفظ وحدت و آرمان های بلند امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری ایجاد نخواهد کرد.

اینجانب ضمن محکومیت این جنایت هولناک، شهادت پاسداران پیشمرگ کرد غیور که با شجاعت و ایثار برای آرامش و امنیت میهن عزیزمان سر از پا نمی شناختند را به مقام معظم رهبری، خانواده و بازماندگان عزیز آنان و نیز مردم شریف استان آذربایجان غربیو شهرستان پیرانشهر تسلیت عرض کرده و برای شهدای والامقام علو درجات و برای تنها مجروح این حادثه شفای عاجل مسئلت دارم.

کاظم لطفیان

دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت


آخرین کتاب ها