نظام اسلامی با اقتدار در برابر تهدیدات دشمنان ایستاده است
1398/4/20
آیین تجلیل از خانواده شهدای ارتش
نظام اسلامی با اقتدار در برابر تهدیدات دشمنان ایستاده است
سنندج - ایرنا - فرمانده تیپ ۲۲۸ متحرک هجومی شهید ابراهیم ثابت شهرستان سقز گفت: هر چه تهدیدات دشمنان بیشتر شود نشان دهنده بالا بودن اقتدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی است.

امیر سرتیپ دوم سیروس محمدی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از خانواده شهدای ارتش در بانه اظهار داشت: شهدا مایه اقتدار کشور در دنیای امروز شدند و آنچه که امروز همه از آن بهره مند هستیم مدیون خون پاک شهدا و استواری ایثارگران و آزادگان است.

وی اضافه کرد: دشمن در هرجا و هر موقعیتی که باشد به برکت وجود نیروهای مسلح، عزت نفس ملت ایران و خانواده شهدا ترس را در وجود خود احساس می کند.

مرزهای کردستان جای پای شهدا است

رئیس مرکز بزرگ اسلامی سقز نیز در این آیین گفت: مرزهای کردستان جای پای شهدای است که امروز این امنیت و صلابت را به نظام جمهوری اسلامی ایران هدیه دادند.

حجت الاسلام عابد نقیبی با اشاره به سخن امام راحل مبنی بر اینکه شهدا شمع محفل بشریت هستند اظهار داشت: قدرت هوایی و دریایی ایران امروزه در دنیا شناخته شده این حاصل زحمات خون شهیدان و صبر و بردباری خانواده‌های شهدا است.

وی اضافه کرد: وجب به وجب مرزهای ایران اسلامی قدمگاه شهدای اهل سنت است که همچای برداران تشیع خود برای این نظام جانفشانی کرده اند و تا کنون به صورت یکپارچه در برابر دشمنان ایستاده اند.

به گزارش ایرنا بانه ۱۵ شهید ارتشی دارد که در دوران دفاع مقدس به جایگاه رفیع شهادت نائل آمدند.

شهرستان مرزی با ۱۵۸ هزار نفر جمعیت در ۲۷۰ کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

۷۴۶۹ / ۳۰۳۴


آخرین کتاب ها