ماموستا قربانی:وحدت ناگسستنی مردم کامیاران گواه بی‌اثر بودن نداهای تفرقه‌انگیز دشمنان است
1398/4/23
امام جمعه کامیاران:
ماموستا قربانی:وحدت ناگسستنی مردم کامیاران گواه بی‌اثر بودن نداهای تفرقه‌انگیز دشمنان است
امام جمعه کامیاران وی با تاکید براینکه مردم این شهرستان از شیعه و سنی در عین وحدت و برادری در کنار هم زندگی و کوچکترین تفرقه‌ای ندارند، گفت:‌ وحدت مردم در کامیاران ضمن بیان عمق بیداری و بصیریت مردم نشانه بی‌تاثیر بودن توطئه‌ها و نداهای تفرقه‌انگیز دشمنان است.
ماموستا قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع کامیاران اظهار کرد: در شهرستان کامیاران دو نماز جمعه اقامه می‌شود که الحمدلله وحدت واقعی در این شهرستان برقرار است.
وی خاطرنشان کرد: تمام مردم از نعمت این وحدت برخوردار هستند و اگر ناراحتی و مشکلاتی داشته باشند ازگرانی و تحریم‌هایست که دشمنان به وجود آورده‌اند.
امام جمعه کامیاران با تاکید براینکه کامیاران نماد اتحاد در کردستان است، گفت: مردم این شهرستان از شیعه و سنی در عین وحدت و برادری در کنار هم زندگی و کوچکترین تفرقه‌ای ندارند.
ماموستا قربانی اضافه کرد: وجود چنین وحدتی در این شهرستان نشان از عمق بیداری و بصیریت مردم و بی‌تاثیر بودن توطئه‌ها و نداهای تفرقه‌انگیز دشمنان است.
وی با بیان اینکه امروز مشکلات اقتصادی و نبود شغل واقعا به مردم فشار آورده است، اضافه کرد: این انتظار می‌رود که تذکرات لازم در این خصوص داده شود تا مسوولان شهرستانی بیشتر به فکر مردم باشند و در راستای رفع مشکلات موجود تلاش کنند.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها