روحانیون نقش مهمی در روشنگری جامعه دارند
1398/5/12
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور
روحانیون نقش مهمی در روشنگری جامعه دارند
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: روحانیون و علمای دینی نقش مهمی در روشنگری و رفع شبهات در جامعه دارند.
به گزارش روابط عمومی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، حجت‌الاسلام منتظری در اختتامیه دوره‌های آموزشی مبلغ تقریبی در سنندج، اظهار کرد: این دوره به مدت یک ماه با استقبال خوب مخاطبین برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از توان علما و مدرسین حوزه علمیه قم سطح این دوره آموزشی را در حد قابل قبولی ارتقا داده است.
وی اذعان داشت: کلیات مذاهب اسلامی، روش تحقیق، جریان‌های فکر جهان اسلام، جغرافیای جهان اسلام و ... از سرفصل‌های ارائه شده توسط اساتید صاحب نظر در این دوره‌های آموزشی بوده است.
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با تاکید بر ارتقای سطح علمی علما و به روز بودن آنها با هدف رفع شبهات جامعه، گفت: روحانیون و علمای دینی نقش مهمی در روشنگری و رفع شبهات در جامعه دارند.
وی اضافه کرد: از توان ماموستاهای شرکت کننده در این دوره آموزشی در جاهای مختلف در ایام و مناسبت‌های گوناگون بسته به نیاز هم از جایگاه امام جماعتی و امام جمعه‌ای استفاده خواهد شد.
وی گفت: افراد شرکت کننده در این دوره آموزشی امام جمعه‌های پای کاری هستند که همواره در مورد مسائل موجود در جامعه دغدغه‌مند بوده و امیدواریم از ظرفیت این عزیزان بیش از پیش استفاده کنیم.
وی افزود: البته بنا داریم دوره‌های تکمیلی را هم برگزار کنیم تا بتوانیم به بهترین شیوه از توان این علما در حوزه تبلیغ در جای جای استان بهره‌ بگیریم.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها