نظام تعلیم و تربیت موفق، زمینه‌ساز توسعه پایدار و شکوفایی اقتصاد است
1398/6/31
امام جمعه سروآباد:
نظام تعلیم و تربیت موفق، زمینه‌ساز توسعه پایدار و شکوفایی اقتصاد است
امام جمعه سروآباد گفت: داشتن نظام تعلیم و تربیت موفق و پویا لازمه توسعه پایدار و شکوفایی اقتصاد هر جامعه‌ای است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان،  ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع سروآباد با تبریک فرا رسیدن بازگشایی مدارس اظهار کرد: سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان و جامعه فرهنگیان و معلمان در هفته آینده آغاز می شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم که امسال برای جامعه آموزش و پرورش سالی پر از موفقیت و پیروزی در عرصه تعلیم و تربیت باشد.

وی توجه به آموزش و پرورش را بسیار مهم و ضروری دانست و افزود: در هر جامعه ای که آموزش و پرورش آن قوی، موفق و توانمند باشد، در مسیر رشد و توسعه قدم بر می دارد.

ماموستا حسینی با بیان اینکه لازمه توسعه پایدار و شکوفایی اقتصاد هر جامعه ای داشتن نظام تعلیم و تربیت موفق و پویا است، اضافه کرد: زیربنای همه آموزش‌های جامعه از سیاست و اقتصاد تا فرهنگی و اجتماعی گرفته در گرو نیروهای ماهر و تحصیل کرده آموزش و پرورش است.

وی مسلمانان را به تقوای الهی سفارش کرد و گفت: تقوای الهی سعادت دنیوی و اخروی را برای مسلمانان فراهم می کند و باعث می شود مسلمانان در برابر توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان شجاع و دلیر باشند و تسلیم جهان کفر نشوند.

وی در ادامه با تبریک فرا رسیدن ۳۱ شهریور هفته گرامیداشت دفاع مقدس اظهار داشت: ملت غیور ایران اسلامی بعد از آنکه رژیم منحوس پهلوی را شکست داد یکباره با هجوم گسترده دشمنان مواجه شد.

وی افزود: انقلاب نوپای ایران در آن زمان بدون تجهیزات و سلاح جنگی و تنها بر تکیه بر خداوند متعال و رزمندگان غیور و شجاع در برابر تمام دشمنان انقلاب ایستادگی کرد و بعد از هشت سال مقاومت به پیروزی رسید و این عزت و افتخار برای همیشه در تاریخ ماندگار شد.

انتهای پیام/


آخرین کتاب ها