مشکل آب شرب دهگلان حل شود/ دین اسلام سر آمد ادیان است
1398/6/31
امام جمعه دهگلان
مشکل آب شرب دهگلان حل شود/ دین اسلام سر آمد ادیان است
امام جمعه دهگلان گفت: مسولان مشکلات آب شرب دهگلان را رفع و خدمت مضاعف در این راستا به مردم ارائه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا سیدعارف عنایتی در خطبه های امروز نماز جمعه در مسجد جامع شهر دهگلان ضمن تبریک بازگشایی مدارس اظهار کرد: امیدوارم خداوند متعال ما را در عرصه خدمات علم و دانش موفق گرداند.

وی اضافه کرد: تلاش مدیریت آموزش و پرورش در راستای خدمت به دانش آموزان شهرستان قابل ستایش است.

 ماموستا عنایتی  هفته فوریت‌های پزشکی را هم به فعالین این عرصه تبریک گفت و افزود:‌ خدمات‌رسانی نیروهای امدادی در زمان حوادث جاده ای را قابل ستایش دانست.

وی با اشاره به مشکلات شهرستان از تیم مدیریت شهرستان خواست مشکلات آب شرب دهگلان را رفع نموده و دراین راستا نیاز است به مردم خدمت مضاعف صورت گیرد.

 وی از مردم خواست قدر مدیران را بدانند و مسئولان نیز خدمات به محرومان را سر لوحه کار خود قرار دهند.

 امام جمعه دهگلان شغل معلمان را شغلی سخت عنوان کرد و گفت چونکه معلم در واقع باید انسان تربیت کند تا آن دانش آموز فردا مسئولیت خدمتگزاری جامعه را عهده دار باشد.

 ماموستا عنایتی بیان داشت: اگر کسی در کنار ایمانش کسب علم و دانش کند به او رتبه و درجه از طرف خداوند اعطا می شود.

 امام جمعه دهگلان در ادامه گفت: عالمی که به خاطر منفعت خود از خدمت در راستای آگاه سازی مردم کوتاهی کند علم او علمی شیطانی است.

ماموستا عنایتی گفت: دین اسلام سر آمد ادیان است که در زمان بعثت پیامبر واژه اقرا و خواندن بر پیامبر نازل شد که خداوند به پیامبر و امتش دستور کسب علم و معرفت داده است و این نشان از اهمیت دین مقدس اسلام به علم و دانش است.

انتهای پیام/


آخرین کتاب ها