اختتامیه کلاس‌های آموزش قرآن در سقز برگزار شد
1398/7/3
مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، شهر سقز
اختتامیه کلاس‌های آموزش قرآن در سقز برگزار شد
اختتامیه کلاس‌های آموزش قرآن با حضور پرشور قرآن آموزان در سقز برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، اباذری مدیر مدرسه علوم دینی امام شافعی  سقز در مراسم اختتامیه برگزاری کلاسهای قرآن در مساجد سطح شهر اظهار کرد: در راستای اجرائی نمودن برنامه‌های فرهنگی ابلاغی معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در 6 ماهه گذشته برنامه‌های قابل توجهی در سطح این شهرستان برگزار شد که مورد استقبال جامعه هدف قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: سازماندهی خواهران مبلغه حوزه و اعزام به مساجد سطح شهر کانون‌های فرهنگی، قرآنی مساجد با تحولی ستودنی نقش مهمی در اوقات فراغت دانش‌آموزان ایفا کرده است.
وی تصریح کرد: مجموعه گسترده‌ای از قرآن آموزان در این کلاس‌ها شرکت کردند و فضای مناسبی برای آموزش احکام و ارزش‌های دینی فراهم شود.
وی اظهار کرد: معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور  با تلاش فراوان و ایده‌ای نو در به ثمر رساندن کارهای  چند ماه گذشته سهم بسزائی داشتند و با برگزاری جشن اختتامیه کانون‌های مساجد که از شور و نشاط بالای برخوردار بود آنرا تکمیل کردند و به شیوه‌ای مناسبت و جذاب مرکز را به آنها معرفی نمودند.
گفتنی است؛ تجمع  500نفر از قرآن آموزان و مربیان آنها در سالن اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی صحنه‌ای پر از شور و شوق را برای نوجوانان علاقه‌مند به یادگیری قرآن و احکام خلق نمودند و از حضور در چنین مراسمی اظهار خوشحالی و رضایت کردند.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها