ناآرامی در شهرهای عراق در بیرون از مرزها رهبری می شود
1398/7/14
امام جمعه سنندج:
ناآرامی در شهرهای عراق در بیرون از مرزها رهبری می شود
امام جمعه سنندج گفت: عواملی که زمینه ساز این ناامنی ها و خشونت های بی سابقه در شهرهای عراق شده اند بی شک دارای یک رهبر و لیدر در خارج از کشور عراق هستند که این لیدر یا آل سعود است یا رژیم غاصب اسرائیل.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، ماموستا عبدالرحمن خدایی، امام جمعه سنندج نیز با اشاره به وضعیت پیش آمده در برخی از شهرهای کشور عراق، اظهار داشت: وضعیتی که اکنون در برخی از شهرهای عراق می بینیم به نوعی فتنه گری وهابیت و جریان های سلفی است که دوست ندارند اجتماع عظیم اربعین حسینی به مانند سال گذشته برگزار شود.

امام جمعه سنندج در ادامه سخنان خود گفت: عواملی که زمینه ساز این ناامنی ها و خشونت های بی سابقه در شهرهای عراق شده اند بی شک دارای یک رهبر و لیدر در خارج از کشور عراق هستند که این لیدر یا آل سعود است یا رژیم غاصب اسرائیل.

ماموستا خدایی با اشاره به اینکه فتنه اخیر در عراق به دست خود مردم عراق خاموش خواهد شد، اظهار داشت: این فتنه که ریشه و اساس مردمی ندارد، هرگز راه به جایی نخواهد برد و مردم فتنه گران را تنبیه خواهند کرد و مراسم اربعین امسال کماکان با همان شور و شعور خاص خود برگزار می شود.

 


آخرین کتاب ها