ماموستا حسینی برای کردستان یک سرمایه بود
1398/7/25
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی
ماموستا حسینی برای کردستان یک سرمایه بود
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود ماموستایانی چون ماموستا حسینی برای استان کردستان یک سرمایه و غنیمت است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، سیدمهدی فرشادان در حاشیه تشییع پیکر ماموستا سیدمحمد حسینی اظهار داشت: ماموستا سیدمحمد حسینی انسانی عالم و وارسته بود که تمام عمر خود را صرف تدریس علوم اسلامی و دین و شریعت کرد.
وی افزود: ماموستا حسینی در طول عمر خود شاگردهای زیادی را تربیت کرد که بتوانند بعد از وی مسیر و راه شریعت اسلام را ادامه دهند.
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ماموستا حسینی انسانی ساده‌زیست بود و تنها چیزی که برایش مهم بود خدمت و کمک به خلق و راهنمایی جوانان بود.
وی گفت: مطمئنا مردم قدر زحمات چنین عالمان دینی که مسیر دین و شریعت اسلام سختی‌های زیادی کشیدند را به خوبی درک می‌کنند و حضور جمع کثیری از مردم استان در مراسم تشیع جنازه وی خود گواه این مطلب است.
فرشادان تصریح کرد: در دنیایی که تمام کشورهایی که با اسلام زاویه دارند و تلاش می‌کنند مردم بویژه جوانان ما را از دین دور کنند وجود چنین ماموستایانی سرمایه و غنیمتی برای هر استان و هر کشوری است.
 وی یادآور شد: چنین ماموستایان دین واقعی و اسلام واقعی را به جوانان معرفی می‌کنند که از آن مسیری که دین اسلام ترسیم کرده است انحراف نداشته باشند.
ماموستا سیدمحمد حسینی عضو شورای افتای اهل سنت کردستان و امام جمعه موقت سنندج پس از یک مبارزه طولانی با بیماری، عصر دیروز دار فانی را وداع گفت.

آخرین کتاب ها