ماموستا حسینی به حقیقت از خادمین دین بود
1398/7/25
فرمانده سپاه ناحیه سنندج
ماموستا حسینی به حقیقت از خادمین دین بود
فرمانده سپاه ناحیه سنندج گفت: حضور پرشکوه مردم سنندج از اقشار مردم در مراسم تشییع جنازه این پیام را دارد که مردم خادمین دین را به خوبی شناسایی می‌کنند و حق آنها را به درستی ادا می‌کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان،سرهنگ حسن عسگری در حاشیه تشیع جنازه حاج ماموستا سیدمحمد حسینی امام جمعه موقت سنندج ضمن تسلیت درگذشت عالم وارسته و متعهد حاجی ماموستا حسینی اظهار داشت: حاج ماموستا سیدمحمد حسینی محور وحدت در شهر سنندج و استان کردستان بودند که جز کلام وحدت و کلام اسلام ناب محمدی چیزی از ایشان ندیدیم.
وی با بیان اینکه همیشه مایه خیر، برکت، الفت و وحدت بین مسلمین بودند افزود: ماموستا حسینی سرچشمه نور و ترویج کلام الهی بود که در مسیر ترویج معارف دینی تلاش و مجاهدتی شبانه‌روزی داشت و در این راستا شاگردان بسیار خوبی را تربیت کردند.
فرمانده سپاه ناحیه سنندج ادامه داد: با توجه به اینکه شورای افتا جایگاه حساسی بود حضور ایشان در شورای افتا باعث دلگرمی همه ما بود و براساس چهارچوب‌های مبانی فقهی امام شافعی بسیاری از موارد را به نحو احسن انجام می‌دادند.
عسگری گفت: امروز حضور پرشکوه مردم سنندج از اقشار مختلف در این تشییع جنازه این پیام را دارد که مردم خادمین دین را به خوبی شناسایی می‌کنند و حق آنها را به درستی ادا می‌کنند.
وی تصریح کرد: حضور امروز مردم در این تشییع جنازه تشکر از یک طریقت و راه و روشی است که عالمان دینی همواره در راه دفاع از اسلام و ترویج معارف اسلامی در آن طریقت گام برداشتند

آخرین کتاب ها