ایستادگی در برابر ظلم پیام اصلی راهپیمایی اربعین است
1398/7/25
امام جمعه موقت
ایستادگی در برابر ظلم پیام اصلی راهپیمایی اربعین است
امام جمعه موقت گفت: ایستادگی در برابر ظلم پیام اصلی راهپیمایی اربعین است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا سید احسن حسینی با گرامیداشت اربعین حسین اظهار کرد: اجتماع میلیونی و باشکوه اربعین بار دیگر نشان می‌دهد که امام حسین(ع) در قلب مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان اسلام است.
وی با بیان اینکه دشمنان اسلام باید بدانند راه امام حسین همچنان ادامه دارد، اذعان کرد: شکوه و عظمت حضور زائران کربلای معلی قابل وصف و بیان نیست.
 وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این وحدت و همبستگی مسلمانان شیعه و سنی روز به روز تقویت شود تا دشمنان نظام و اسلام نتوانند به اهداف و برنامه‌های خود برسند و همیشه خار و ذلیل بمانند
وی به  شکوه، اقتدار مردم حق‌طلب و آزادی‌خواه   در راهپیمایی بزرگ مسلمانان در اربعین حسینی اشاره کرد و اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری، اجتماع اربعین نشان می‌دهد که نهضت امام حسین(ع) مثمرثمر و تداوم دارد.
وی افزود: اجتماع بزرگ اربعین حسینی نشان می‌دهد که مردم طرفدار و پشتیبان همیشگی مظلومین هستند و در برابر ظلم و ظالمان ایستاده‌اند.
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه عظمت راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی دسیسه و طراحی آمریکایی‌ها، اسرائیلی‌ها و سعودیان را در عراق با شکست مواجه کرد، تصریح کرد: توطئه اخیر دشمن به‌دلیل مخالفت آنها از همبستگی مسلمانان و ترس و وحشت از اراده و قدرت مردم در این راهپیمایی بود.
وی گفت: دشمنان نمی‌خواهند مسلمانان اتحاد و وحدت داشته باشند و برای ایجاد تفرقه و جدایی میان آنها نقشه و برنامه‌های زیادی طراحی کرده بودند که خوشبختانه منجر به شکست شد

آخرین کتاب ها