حضور دشمن شکن ملت ایران در راهپیمایی 13 آبان نشانه بی‌اثر توطئه‌ها و تحریم‌های استکبار است
1398/8/14
امام جمعه موقت سنندج
حضور دشمن شکن ملت ایران در راهپیمایی 13 آبان نشانه بی‌اثر توطئه‌ها و تحریم‌های استکبار است
امام جمعه موقت سنندج گفت: حضور دشمن شکن ملت ایران در راهپیمایی 13 آبان نشانه بی‌اثر توطئه‌ها و تحریم‌های استکبار است.
به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا معروف خالدی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اظهار کرد: مشارکت قابل توجه مردم در راهپیمایی 13 آبان قابل تحسین بود.
وی خاطرنشان کرد: مردم ایران همیشه در صحنه‌های مختلف حضور گسترده و پررنگی دارند و این بزرگترین دلیل حرکت رو به رشد کشور ما در عرصه‌های مختلف بعد از پیروزی انقلاب است.
وی با بیان اینکه این حضور گسترده دشمن شکن این پیام را دارد که این ملت از تحریم و تهدیدات استکبار هراسی ندارند، گفت: دشمن بعد از تحریم‌ها منتظر ناامیدی مردم بود اما با مقاومت و ایستادگی مردم کاملاً ناامید شدند.
وی افزود: امروز بار دیگر شاهد حضور و حمایت گسترده مردم از انقلاب بودیم حضوری که برای دوستان نظام دلگرمی و برای دشمنان بیم و هراس از عظمت حضور این ملت آزاده را دارد.
امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: خلق حماسه امروز بیانگر این موضوع است که تشدید جنگ اقتصادی و روانی، تهدیدات، فشارها و تحریم‌های آمریکا بر علیه ایران هیچ نتیجه‌ای نخواهد داشت و دشمنان نمی‌توانند به اهداف خود برسند.
وی با بیان اینکه ملت ایران هیچ‌گاه فریب توطئه‌ها و تبلیغات عوام‌فریبانه دشمن را نمی‌خورد و همانند همیشه پشتیبان انقلاب اسلامی و رهبری است، گفت: مردم استان کردستان با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل بار دیگر حماسه‌ای دیگر خلق کردند که در اذهان تاریخ باقی می‌ماند.

آخرین کتاب ها