حضور گسترده مردم در عرصه‌های سرنوشت‌ساز دلیل مانایی انقلاب است
1398/8/14
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج
حضور گسترده مردم در عرصه‌های سرنوشت‌ساز دلیل مانایی انقلاب است
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی‌ها و انتخابات دلیل اصلی استمرار این انقلاب است.
به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان،ماموستا اقبال بهمنی اظهار کرد: 13 آبان حامل سه پیام مهم تبعید امام، شهادت شهید حسین فهمیده و تسخیر لانه جاسوسی است.
وی با بیان اینکه آمریکا روز 13 آبان را به عنوان انتهای تحریم‌ها علیه نظام جمهوری اسلامی مطرح کرده است، گفت: این نشان می‌دهد که دشمنی آمریکا از ابتدای انقلاب اسلامی بر همه معلوم بوده است.
وی با تاکید براینکه انقلاب اسلامی مردمی و مستقل است، گفت: این انقلاب بر مبنای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی تشکیل شده و به همین دلیل آمریکا هر بار با بهانه‌های مختلف دشمنی خود را علیه کشور ما نشان داده است.
وی با اشاره به اینکه در طول 40 سال عمر بابرکت انقلاب اسلامی مردم آگاهانه در راهپیمایی ها حضور داشته‌اند، اذعان داشت: مردم همیشه در صحنه کردستان امروز در 13 آبان همگام با دیگر هموطنان بار دیگر نمایشی از وحدت، یکدلی، همبستگی و حمایت از انقلاب اسلامی و خشم و انزجار از استکبار جهانی را به نمایش گذاشتند.
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج با بیان اینکه حضور گسترده مردم در راهپیمایی‌ها و انتخابات دلیل اصلی استمرار این انقلاب است، تصریح کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی امروز بیانگر عدم تأثیر تحریم‌های آمریکا علیه ایران اسلامی بود.

آخرین کتاب ها