دشمن دنبال حذف تفکر اسلامی است/دشمن تاب دیدن پیشرفت‌های ایران را ندارد
1398/8/14
عضو شورای شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور
دشمن دنبال حذف تفکر اسلامی است/دشمن تاب دیدن پیشرفت‌های ایران را ندارد
عضو شورای شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با بیان اینکه هدف اصلی دشمنان ریشه‌کن کردن تفکر اسلامی و ایرانی است، گفت: مردم، علما و مسئولان باید با هوشیاری مانع رسیدن دشمنان به اهداف شومشان شوند.
به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا امین راستی، اظهار کرد: دشمنان از آغاز انقلاب تا کنون با هجمه‌های فرهنگی و تحریم‌ها مختلف دنبال ضربه زدن به نظام است.
عضو شورای شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با بیان اینکه ملت ایران با پیروی از رهبر و اتحاد تمامی فتنه‌ها را خنثی می‌کنند، افزود: دشمنان نمی‌توانند پیشرفت‌های ایران را در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی، هسته‌ای، نظامی، سیاسی و فرهنگی ببینند.
رستمی اضافه کرد: دشمن همواره دنبال توطئه‌ای تازه برای ضربه زدن به انقلاب است اما به واسطه آگاهی و بصیرت  مردم این توطئه‌ها در نطفه خنثی می‌شود.
 ماموستا راستی با بیان اینکه هدف اصلی دشمنان ریشه‌کن کردن تفکر اسلامی و ایرانی است، گفت: علما، مسئولان و مردم باید با هوشیاری مانع رسیدن دشمنان به اهداف شومشان شوند..
 وی از وحدت به عنوان یکی از مهم‌ترین مولفه‌های اقتدار و پیروزی جامعه اسلامی نام برد و افزود:‌ وحدت جامعه اسلامی زمینه ‌ساز غلبه بر جبهه کفر است.
عضو شورای شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور عنوان کرد: وفاق و وحدت در شرایط کنونی می‌تواند بهترین و دندان شکن‌ترین جواب به دشمنان اسلام باشد.

آخرین کتاب ها