جشن سالروز تشکیل بسیج در حوزه علمیه خواهران سنندج برگزار شد/تجلیل از طلاب برتر در حوزه‌های علمی و ورزشی
1398/9/6
جشن سالروز تشکیل بسیج در حوزه علمیه خواهران سنندج
جشن سالروز تشکیل بسیج در حوزه علمیه خواهران سنندج برگزار شد/تجلیل از طلاب برتر در حوزه‌های علمی و ورزشی
جشن سالروز تشکیل بسیج با حضور مسئول سازمان بسیج طلاب وروحانیون سپاه استان کردستان برگزار و در این مراسم از طلاب خواهر برتر در حوزه‌های علمی، ورزشی و غیره تجلیل شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، حجت‌الاسلام قدرتی رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه بیت المقدس در جشن باشکوه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین که درحوزه علمیه ریحانه‌النبی سنندج برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج از رشادت و فداکاری خواهران بسیجی در طول 40 سال عمر با برکت انقلاب تجلیل و اظهار کرد: بانوان ایرانی در دوران هشت سال جنگ تحمیلی نیز نقش مهمی را در مقابله با رژیم بعث ایفا کردند.
وی با اشاره به مسائل اخیر از جمله هجوم یک سری اوباش به حوزه علمیه ریحانه النبی سنندج، گفت: اینها عده‌ای اوباش بودند که با بهانه گران شدن بنزین قصد ایجاد ناامنی داشتند و به بیت‌المال زیان زدند.
وی تصریح کرد: غیرت و همت طلاب خواهر بسیجی در استقامت و پایداری و محافظت از حوزه قابل تقدیر است و قطعا این افراد بر اساس چارچوب قانون به سزای عمل ناشایست خود می‌رسند
وی در ادامه به برخی از توصیه‌های رهبر معظم انقلاب به بسیجیان گریزی زد و گفت: دل بخدا بسپارید، به نیروی عظیمی که خدای متعال در دل شما در ذهن شما، در اراده شما، در وجود شما و در جسم شما به ودیعه قرارداده است .
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه بیت المقدس تصریح کرد: باور و ایمان بیاورید و بدانید با این نیرو می توانید کوه‌های عظیم را جابجا کنید.
وی تحصیل ، تهذیب و ورزش را از مسائل مهم در زندگی انسان‌ها دانست و تصریح کرد: تهذیب موجب سلامت روح و ورزش نیز سلامتی جسم و جان را به دنبال خواهد داشت.
گفتنی است؛ در این مراسم از طلاب خواهر بسیجی که در مسائل علمی ،فرهنگی و ورزشی مقام کسب کرده بودند از سوی مسئول  بسیج طلاب تجلیل شد.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها