کتاب شهید ماموستا ارکان قدیمی رونمایی شد/تجلیل از روحانیون نمونه در سروآباد
1398/9/6
کتاب شهید ماموستا ارکان قدیمی رونمایی شد/تجلیل از روحانیون نمونه در سروآباد
همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین از کتاب شهید ماموستا ارکان قدیمی رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، در تجمع بزرگ بسیجیان سروآباد کردستان که به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج با حضور فرماندار، امام جمعه، فرماندهان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم و بسیجیان برگزار شد از کتاب زندگینامه شهید ماموستا ارکان قدیمی با عنوان بی تاوان رونمایی شد.
در این مراسم ضمن قرائت بیانیه وزیر کشور از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و روحانیون نمونه شهرستان سروآباد تجلیل و قدردانی شد.
سرهنگ ابراهیم حسینی از فرماندهان دوران جبهه و جنگ در این تجمع اظهار کرد: بسیج فقط مختص جنگ و نبرد نیست بلکه پیش قراول تمام عرصه‌های دفاع از نظام و محرومیت زدایی و سازندگی کشور است.
وی افزود: بسیج در قرن حاضر یک فکر جدید نیست بلکه ریشه در قرآن کریم دارد و در بیش از ۱۰۰ آیه به جنگ و نبرد علیه دشمنان و بسیج شدن جامعه اسلامی در برابر آنها به خوبی اشاره شده و یک شجره طیبه است که مهمترین ویژگی‌اش،  اخلاص، ایمان، شجاعت، غیرت و پاک بودن است..
سرهنگ حسینی اضافه کرد: شجره طیبه بسیج همیشه در حال رشد است و ریشه های آن روز به روز قوی و مستحکم تر می‌شود البته بسیج درختی پربار و چهار فصل است که به اذن خدا میوه می‌دهد و یک مجموعه گسترده و بی نهایت است که مهمترین وظیفه آن تحقق گام دوم انقلاب اسلامی و تابعیت محض از رهبری و ولایت فقیه است.
این فرمانده و رزمنده دوران جنگ تحمیلی یادآور شد: امروز دشمن می‌خواهد بین مردم، رهبری و نظام جدایی بیندازد لذا در این بین وظیفه بسیج بسیار خطیر است تا توطئه شوم دشمن را همچون ۴۰ سال گذشته خنثی و بی اثر کند.
سرهنگ حسینی بسیجی بودن را افتخاری بزرگ دانست و افزود: اگر مسئولان ما روحیه بسیجی داشته باشند هیچ دشمنی جرات دخالت در امور داخلی ما و تهدید این ملت را ندارد.
وی به اغتشاشات اخیر در برخی مناطق کشور نیز اشاره کرد و گفت: مردم آزادند اعتراض کنند و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران این حق را به آنها داده که در تمام موضوعات اعتراض کنند اما دشمنان از این فرصت سوءاستفاده کردهد و قصد داشتند با ایجاد اغتشاش به نظام و انقلاب ضربه بزنند که با درایت و بصیرت رهبری و ملت همیشه در صحنه این فتنه نیز نقش برآب شد.

آخرین کتاب ها