بانه‌ای‌ها حماسه دیگر خلق کردند/حضور پرشور بانه‌ای‌ها در اجتماع بزرگ بسیجیان
1398/9/6
خروش مردم متدین بانه علیه اغتشاشگران و ایادی آنها
بانه‌ای‌ها حماسه دیگر خلق کردند/حضور پرشور بانه‌ای‌ها در اجتماع بزرگ بسیجیان
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان بانه در سالن ورزشی ۹ دی برگزار شد.
فرمانده سپاه ناحیه بانه نیز گفت: آمریکا دشمن شماره یک جمهوری اسلامی ایران است و در همه فتنه ها نقش اول را دارد و هدف اصلیش براندازی نظام است ولی هرگز نمی‌تواند به این هدف شوم خود برسد.
فرهاد ولادی افزود: کشورهای غربی برای براندازی نظام اسلامی قد علم کردند و هر بار به بهانه های مختلف توطئه ای علیه نظام طراحی می‌کنند ولی همیشه به همت مردم، بسیجیان و نیروهای دلسوز نظام شکست می‌خورند.
وی اظهار داشت: در فتنه اخیر مردم آگاه و با بصیرت شهرستان بانه آگاهانه تصمیم گرفتند، امنیت و آرامش شهر را حفظ کردند که این نشان از هوشیاری آنها در مقابل توطئه‌های دشمنان دارد
حجت‌الاسلام مهدی شفیع خانی اظهار کرد: از ابتدای شروع فعالیت، بسیج در همه میدان‌ها حضور داشته و مغز آماده و متفکر همه عرصه‌هاست که توطئه و دسیسه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.
وی به نقش و حضور بسیجیان در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: در راستای تامین امینت،  در بحث سازندگی،  فعالیت‌های فرهنگی، تفکر بسیجی نقش موثر خود را نشان داده و هر جا که پا به عرصه می‌گذارد موفقیت کسب می‌کند.
حجت الاسلام شفیع خانی اضافه کرد: در تاریخ نظام اسلامی هر جا دشمنان خواستند موانعی ایجاد کنند تفکر بسیجی توانست موانع را از سر راه بردارد و هر کسی در هر جایگاهی دل در گروه اسلام و انقلاب اسلامی داشته، پایبند ارزش‌های اسلامی بوده و دغدغه مستضعفین را داشته باشد، یک بسیجی است.
وی با بیان اینکه بسیجی باوری عمیق و عامل فعال بودن و پویایی جامعه اسلامی است و ضروری است از تفکر بسیجی برای بارور سازی نسل جوان جامعه اسلامی الگو بگیریم،  گفت: بیسج ۴۰ سال است که جانانه در کنار ملت ایستاده و از آرمان‌های انقلاب و شهدا دفاع می‌کند و نقش ویژه ای در حفظ انقلاب اسلامی داشته است

آخرین کتاب ها