ساخت تمدن نوین اسلامی وظیفه بسیج در گام دوم انقلاب است/بسیج طریقی جز صراط مستقیم ولایت فقیه نمی‌شناسد
1398/9/6
فرمانده سپاه سنندج
ساخت تمدن نوین اسلامی وظیفه بسیج در گام دوم انقلاب است/بسیج طریقی جز صراط مستقیم ولایت فقیه نمی‌شناسد
فرمانده سپاه سنندج گفت: بسیج در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی رسالت سنگین تشکیل بسیج جهانی مستضعفین برای ساخت تمدن نوین اسلامی را به عهده دارد که انشالله با هدایت مولی و مقتدای بسیجیان مقام معظم رهبری محقق خواهد شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، حسن عسکری در همایش بزرگ بسیجیان در سالن آزادی سنندج ضمن تبریک هفته بسیج به مردم ولایت‌مدار کردستان، اظهار کرد:‌ بسیج حاصل هدایت الهی به قلب نورانی امام راحل بود شجره طیبه‌ای که در طول 40 سال کارنامه پرافتخار و طویل داشته است.
وی اضافه کرد: بسیج در همه حوادث ذوالفقار ولایت بود و در صحنه‌های جهاد فی‌سبیل‌الله، جهاد علمی، سازندگی، جنگ نرم و فتنه داخلی ثمره شیرین این شجره طیبه را احساس کرده‌ایم.
فرمانده سپاه سنندج افزود: به حق آن پیر سفر کرده که فرمود بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان از اولین تا اخرین امضا کرده‌اند.
عسگری اذعان کرد: دفتر بسیج پر است از افتخارات انقلاب اسلامی و شاهد آن 92 هزار کبوتر خونین بال است که خون خود را پای درخت تنومند انقلاب اسلامی ریخته‌اند.
وی اظهار کرد: بسیج در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی رسالت سنگین تشکیل بسیج جهانی مستضعفین  برای ساخت تمدن نوین اسلامی را به عهده دارد که انشالله با هدایت مولی و مقتدای بسیجیان مقام معظم رهبری محقق خواهد شد.
فرمانده سپاه سنندج گفت: بسیج طریقی جز صراط مستقیم ولایت فقیه نمی‌شناسد و همواره در این مسیر طی طریق می‌نماید.

آخرین کتاب ها