تشکیل بسیج الهام الهی بر قلب امام راحل بود/ایمان نافذ و بصیرت از ویژگی بسیجیان است
1398/9/6
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
تشکیل بسیج الهام الهی بر قلب امام راحل بود/ایمان نافذ و بصیرت از ویژگی بسیجیان است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: تشکیل بسیج مستضعفین توسط امام راحل یک الهام الهی بود که پیر و جوان و زن و مرد و کسانی که دل در گرو ارزش‌ها دارند و برای مکتب اسلام دل می‌سوزانند در این نهاد الهی جای دارند.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی صبح امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان سنندج که در سالن آزادی شهر سنندج برگزار شد، اظهار داشت: تشکیل بسیج مستضعفین توسط امام راحل یک الهام الهی بود که پیر و جوان و زن و مرد و کسانی که دل در گرو ارزش‌ها دارند و برای مکتب اسلام دل می‌سوزانند در این نهاد الهی جای دارند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: بسیج در برابر دشمن سرفراز ایستاده است دشمنانی که هیچ‌گاه نتوانسته‌اند بسیج را از میدان خارج کنند چرا که بسیجیان از ایمانی نافذ و بصیرت برخوردارند.
وی عنوان کرد: همانگونه که امام بسیج را شجره طیبه خواندند، می‌دانیم که اصل آن ثابت است و ثمرات آن به عموم مردم می‌رسد.
وی با بیان اینکه بسیج در هر شرایطی کارایی دارد چرا که بسیج منعطف است و برای همه دوران‌ها و بحران‌ها خود را تطابق می‌دهد، اضافه کرد:  بسیج در جنگ تحمیلی حضور داشت، در دوران سازندگی وارد شد و اکنون نیز به عنوان بازوی توانمند ولایت و رهبری عرض‌اندام می‌کند و در اطاعت و فرمانبری از رهبرش گوش به فرمان است که همین باعث وحدت کشور است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان همچنین گفت: در هر زمانی که متصور باشد بسیج برای اقشار مختلف کارساز بوده و دشمنان از آنها حساب می‌برند و می‌ترسند.
به گفته وی، در زمان صدر اسلام که قدرت‌های بزرگ و احزاب دست به دست هم دادند تا اسلام را برچینند، یاران رسول و مسلمانان نه تنها نترسیدند، بلکه با توان مضاعف و با توکل به خدا دشمن را مغلوب کردند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی ادامه داد: امروز هم ایران با کمک و توانمندی نیروهای مسلح و مردمی غیور در امن و امان است و اگرچه دشمنان هرگز کوچکترین تجاوز به ما را از سر نمی‌گذرانند، ملت بسیجی و نیروهای مومن مسلح با اقتدار در مقابل آنها ایستاده‌اند.
وی گفت: امروز می‌بینیم اگر کشورهای همسایه در مقابل داعش و امریکا و شیاطین عالم ایستادند، حضور ملتشان در میدان بود و این در بسیج معنا می‌شود که حلال همه مشکلات است.

آخرین کتاب ها