بسیج یک فرهنگ پیش‌برنده است/ خدامحوری و اخلاص ویژگی بارز بسیجیان است
1398/9/6
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
بسیج یک فرهنگ پیش‌برنده است/ خدامحوری و اخلاص ویژگی بارز بسیجیان است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: بسیج یک فرهنگ پیش‌برنده است که هر کجا که برود امورات را به سرانجام می‌رساند چرا که خدامحور هستند و بااخلاص کار می‌کنند ‌
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در بازدید از کارخانه لاستیک بارز کردستان و رونمایی از لاستیک‌های نوین در این کارخانه، اظهار داشت: کشور ما از جهات مختلف روی پای خود ایستاده و نیازمندی‌ها را خود تامین می‌کنیم که این جای شکرگذاری دارد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: بسیجی به معنای عام، یعنی کسی که دل در گرو نظام دارد و برای این نظام دلسوزی می‌کند.
وی گفت: بسیج یک فرهنگ پیش‌برنده است که هر کجا که برود امورات را به سرانجام می‌رساند چرا که خدامحور هستند و بااخلاص کار می‌کنند.
وی گفت: تلاش همه برای خدمت به مردم و آسایش و رفاه مردم است و این جز روحیه بسیجی نمی‌تواند این مهم را تحقق ببخشد.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تصریح کرد: بسیج افتخار ۴۰ ساله کشورمان است که امروز به کمال رسیده و در پختگی قرار گرفته است و این حرکت‌های علمی که ایجاد کرده زمینه‌ساز پیشرفت‌های زیادی شده است.
به گفته وی، ما ۴۰ سال پیش در شرایطی بودیم که نطام استکباری از ایران حق توحش می‌گرفتند ضمن اینکه به اشکال گوناگون ما را مورد اهانت قرار می‌دادند.
حسینی‌شاهرودی ادامه داد: عظمتی که امروز ایران به دست یافته است دشمنان استکباری التماس می‌کنند که با مسوولان کشورمان عکس یادگاری بگیرند و این نتیجه عمل و تلاشی است که در تمامی بخش‌های مختلف صورت می‌گیرد.
وی اذعان داشت: دشمنان در تحریم‌ها به نتیجه‌ای رسیده‌اند که باید با ایران ارتباط برقرار کنند در حالی که همین تحریم‌ها به نوعی ما را به خودکفایی و استقلال نزدیک کرد و اکنون هم صادرات غیرنفتی ما بیشتر شده است.
نماینده ولی فقیه در کردستان در ادامه گفت: در صنعت لاستیک‌سازی که گزارش نویدبخشی ارائه شد با توسعه همین کارخانه سنندج به کشور اول منطقه تبدیل می‌شویم.
به گفته وی، قدرت رقابت لاستیک تولیدی داخل با تولیدهای خارجی جای افتخار دارد.
وی ادامه داد: بانک جهانی اقتصاد ایران در سال آینده را رو به رشد پیش‌بینی کرده است و جدای از این هم، در موارد دیگری هم جزو ۱۰ کشور اول جهان رسیده‌ایم.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی ادامه داد: بنای ما براین بوده و هست که زیر چتر قرآن و حاکمیت قرآن داریم و به همین دلیل دشمنان از ایران حساب می‌برند و جرات نگاه کج به کشورمان را ندارند.
وی پیشرفت در هسته‌ای، علمی، پزشکی، صنعت و بخش‌های دیگر را ناشی از برکات و ثمرات انقلاب اسلامی دانست که ما را در زمره کشورهای برتر دنیا قرار داده است.

آخرین کتاب ها