ضرورت ترویج سیره نبی مکرم(ص) در جامعه
1398/9/7
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور
ضرورت ترویج سیره نبی مکرم(ص) در جامعه
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور بر ضرورت ترویج سیره نبی مکرم(ص) در جامعه تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، حجت‌الاسلام حسن منتظری در مراسم رونمایی از کتاب محمد امین(ص) اثر محمدامین میرزایی نویسنده نامی منطقه هورامانات که همزمان با آخرین روز از ماه ربیع الاول در سروآباد انجام شد، اظهار کرد: امیدواریم مسلمانان سیره پیامبر (ص) را الگوی زندگی خود قرار دهند تا در دنیا و آخرت رستگار شوند.
وی تصریح کرد: پیامبر مکرم اسلام الگوی کاملی از رحمت و مهربانی هستند و همواره جامعه اسلامی را به وحدت و برادری و محبت به همدیگر دعوت کردند.
وی ضمن تقدیر از این نویسنده نامی منطقه هورامان گفت: سیره و روش زندگی پیامبر مکرم اسلام باید در تمام لایه‌های زندگی انسان‌ها جاری شود.
محمدامین میرزایی متخلص به میرزای هورامی نویسنده  کتاب« محمد امین(ص)» اظهار داشت: کتاب محمد امین(ص) شرح کاملی از بیوگرافی، زندگینامه و سیره پیامبر (ص) است که در ۸۱۰ صفحه نوشته شده است.
وی افزود: این کتاب به زبان هورامی نوشته شده و تاکنون یک هزار جلد از آن چاب، منتشر و در کتابفروشی شهرهای استان‌های کردستان و کرمانشاه توزیع شده است.
وی یادآور شد: تالیف و نوشتن این کتاب ۵ سال زمان برده و برای مسلمانان و کسانی که بخواهند از سیره و زندگینامه پیامبر مکرم اسلام (ص) آگاهی و اطلاعات کاملی داشته باشند، مرجعی مناسب و کافی است.

آخرین کتاب ها