انقلاب اسلامی در دفاع از مظلوم شیعه و سنی نمی‌شناسد
1398/9/10
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
انقلاب اسلامی در دفاع از مظلوم شیعه و سنی نمی‌شناسد
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی در دفاع از مردم مظلوم، شیعه و سنی نمی‌شناسد؛ همان‌طور که ما در سوریه از برادران اهل سنت خود دفاع کردیم و برای آنان خون دادیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از دفاع پرس، سردار محمدحسین سپهر، جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در یادواره یک‌هزار و ۲۰۰ شهید بسیجی استان گلستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی به نماد مبارزه با استکبار جهانی تبدیل شده است؛ زیرا این ملت فرهنگ مقاومت را به سراسر جهان صادر کرده‌اند.

وی یکی از علت‌های استمرار و موفقیت‌های انقلاب اسلامی را استعانت از خون مطهر شهدا دانست و گفت: امروز انقلاب و نظام اسلامی ما برای تداوم حیات خود از سرمایه شهیدان بهره می‌جوید.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: روزی که دشمن نابکار و خصم جهانی در قالب حزب بعث به کشور ما یورش برد، تنها به مرز‌های ما حمله نکرد، بلکه به تمام هویت‌های اعتقادی و ملی ما هجوم برد و اینجا بود که بسیجیان در برابر آن‌ها ایستاد.

سردار سپهر با بیان اینکه ملتی تسلیم دشمن می‌شود که فکر و اندیشه آن تحت سلطه دشمن درآمده باشد، افزود: راز تسلیم یک ملت در نبرد با دشمن، تسلیم فکر و اندیشه آن ملت است. هر زمانی ما از آرمان‌های دشمنان استکباری تبعیت کنیم و تغییر باور و رفتار بدهیم آن روز، روز مرگ ماست؛ اما تا زمانی که با نام شهیدان و امام شهیدان مانوس باشیم، تسلیم و مرگ نداریم.

وی با تأکید بر قدرت بازدارندگی ایران اسلامی خاطرنشان کرد: ما ۴۰ سال در مقابل دشمن ایستادگی و مقاومت کردیم و امروز به لطف الهی به یکی از قدرت‌های بزرگ دنیا تبدیل شده‌ایم.

این مقام ارشد نظامی ادامه داد: اندیشکده‌ها و نظریه‌پردازان غربی افول آمریکا را قطعی می‌دانند و معتقدند که این اتفاق به علت پیروزی‌های انقلاب اسلامی ایران در گوشه دیگری از این عالم است.

سردار سپهر اختلاف‌افکنی قومی و مذهبی را حربه دشمن برای ضربه زدن به کشور‌های اسلامی ازجمله ایران دانست و گفت: انقلاب اسلامی در دفاع از مردم مظلوم، شیعه و سنی نمی‌شناسد؛ همان‌طور که ما در سوریه از برادران اهل سنت خود دفاع کردیم و برای آنان خون دادیم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: آرمان ما تحقق تمدن نوین اسلامی با مشارکت امت‌های اسلامی است که به فضل الهی در این مسیر، ثابت‌قدم هستیم.


آخرین کتاب ها