سپاه سنندج 20 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا کرد
1398/9/13
سپاه سنندج 20 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا کرد
20 سری جهیزیه از طرف بسیج سازندگی سپاه سنندج به 20 نوعروس نیازمند این شهرستان اهدا شد.

 

 سرهنگ حسن عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج ظهر امروز در حاشیه مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: امروز 20 سری جهیزیه از طرف بسیج سازندگی این ناحیه به 20 نوعروس نیازمند اهدا شد.

وی افزود: این جهزیه‌ها از محل اعتبارات قرارگاه محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی تهیه و تدارک دیده شده و شامل اقلام اساسی زندگی اولیه است.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج با بیان اینکه این جهیزیه‌ها به افرادی اهدا می‌شود که بضاعت مالی ندارد، گفت: بسیج وظیفه خود می‌داند که همانطور در مسائل فرهنگی ورود پیدا می‌کند و جلوی هجمه‌های فرهنگی دشمن را می‌گیرد در بحث معیشت هم که امروز دشمنان از این ناحیه می‌خواهند به نظام ضربه وارد کنند اقدام کند.

وی تصریح کرد: امروز دشمنان نظام می‌خواهند معیشت مردم را دچار اختلال کنند تا بتوانند توده‌های اقشار مستضعف جامعه که همواره پشتیبان انقلاب اسلامی بودند و دین خود را به انقلاب چه در دوران پیروزی انقلاب، چه در دوران جنگ تحمیلی و چه در تثبیت انقلاب ادا کردند از نظام ناامید کنند.

عسگری یادآور شد: امروز در مقوله معیشت دشمن دنبال این است که معیشت مردم را با تنگنا مواجه کند که در این موضوع بتواند مشکلاتی برای مردم ایجاد کند لذا نیروهای بسیجی و سپاهی با روحیه جهادی که دارند تمام همت خود را معطوف به این می‌کنند که از این هدفی که دشمن در بحث معیشت دارد جلوگیری کنند.

وی بسیج را خادم مردم دانست و گفت: مسئولین هم باید در راستای خدمت به مردم  با روحیه جهادی و فعالیت 24 ساعته و نه در قالب ساعات اداری مشکلات و امورات مردم را دنبال کنند تا انشالله در این سنگر هم نظام اسلامی با سربلندی بتواند عبور کند.

انتهای پیام/

 

 


آخرین کتاب ها