مقاومت و شکیبایی تنها راه پیروزی بر دشمنان است
1398/9/13
نماینده ولی فقیه در کردستان:
مقاومت و شکیبایی تنها راه پیروزی بر دشمنان است
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت:مقاومت، ایستادگی و شکیبایی ملت ایران در مقابل دشمنان باعث افتخاری برای آزادگان جهان شده تا بدانند تنها راه پیروزی جبهه مقاومت همین عوامل است.

 

 

 

 آیت‌الله سیدمحمد حسینی شاهرودی بعد از ظهر سه شنبه در مراسم معنوی پیش اجلاسیه نماز دانش آموزی که در شهرستان سقز برگزار شد, اظهار داشت: همه باید پرچم دین را برافراشته کنیم چون با استفاده از نماز و پاکدستی دیگر جای برای فسادهای اقتصادی، سیاسی و اخلاقی در جامعه نخواهد بود.

وی با بیان اینکه نماز پرچم دین است و در ادیان دیگر هم به خواندن و اقامه نماز اشاره و تاکید شده است افزود: همه ما تلاش کنیم علم‌دار نماز باشیم و فرهنگ نماز را در میان جامعه ترویج دهیم.

آیت الله حسینی شاهرودی به مسئله سهمیه بندی بنزین و فواید آن بر اقتصاد کشور اشاره و تأکید کرد: این سهمیه بندی باید اجرا می شد و سران هر سه قوه بر این امر متفق بودند و با این سرمایه‌گذاری که در مسئله بنزین صورت می‌گیرد ایران را از وابستگی به آن خلاص و از شر تحریم ها دور می کند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه ایران بیش از نیاز کشور ذخیره بنزین دارد تأکید کرد: اگر این کار صورت نمی گرفت مسئولین برای سال آینده مجبور به وارد کردن بنزین به داخل کشور می شدند.

 وی با اشاره به اینکه دشمن فکر می کند ما متوجه فتنه‌های آنها نیستم اظهار داشت: دشمن فتنه ۹۸ را خیلی وقت پیش تدارک دیده بود که چطور آغتشاشگران را با ایجاد این شرایط آموزش و هدایت کند ولی در نهایت طرح توطئه با یک فرمایش رهبر معظم انقلاب در ۶ دقیقه آرامش به کشور بازگشت و دسیسه دشمنان به صورت کامل خنثی شد.

آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: تمام دنیا در مقابل آمریکا کوتاه آمده است؛ ولی همچنان ایران اسلامی مستحکم و همراه با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ایستادگی و مقاومت می کند.

وی افزود: باید توجه داشت که دشمن از نقشه کشی و فتنه دست برنمی دارد، آنها با تمام محاسبات  نقشه فتنه اخیر را تدارک دیدند.

کد خبر 4787827

 


آخرین کتاب ها