انتخابات فرصتی برای نمایش حضور در صحنه مردم است/مردم کردستان در انتخابات پیش‌رو افتخار دیگری رقم می‌زنند
1398/9/14
نماینده ولی فقیه در کردستان :
انتخابات فرصتی برای نمایش حضور در صحنه مردم است/مردم کردستان در انتخابات پیش‌رو افتخار دیگری رقم می‌زنند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: انتخابات یک فرصت بسیار خوبی برای استان و کشور است که از آن خوب استفاده کنیم و در سایه آن وحدت و همبستگی و حضور در صحنه را به دنیا نشان دهیم.
 

 آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی  در نشست هم‌اندیشی مشارکت حداکثری در انتخابات در سالن اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اظهار داشت: بحث انتخابات یک فرصت بسیار خوبی برای استان و کشور است که از آن خوب استفاده کنیم و در سایه آن وحدت و همبستگی و حضور در صحنه را به دنیا نشان دهیم.

وی اذعان داشت: آنچه از برایند انتخابات بیرون می‌آید، پیروزی ملت ایران است که با حضور پررنگ خود در انتخابات پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان خواهد دهد که این ملت در همه شرایط متحد است و با هر سلیقه و اعتقادی، سرفرازی ایران را می‌خواهند.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تصریح کرد: هر چند رسانه‌های خارجی و معاندان به دنبال جلوگیری از مشارکت گسترده مردم هستند، مردم با هر حزب و گرایشی که دارند و حتی افرادی هم که حکومت را قبول نداشته باشد در انتخابات شرکت می‌کنند.

وی عنوان کرد: همه باید تلاش کنیم ضمن ایجاد یک رقابت سالم در بین کاندیداها، مشارکت حداکثری در استان رقم بخورد و با مشارکت حداکثری افتخار دیگری را برای کردستان رقم بزنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان نکته دیگر در انتخابات را رعایت همه اصول انسانی و اسلامی در راستای وحدت و الفت دانست که باید به آن پرداخت و از تفرقه و ناراحتی دیگران خودداری کرد و این با عملکرد مثبت در انتخابات تحقق پیدا خواهد کرد.

وی اذعان داشت: نباید در ایام برگزاری انتخابات جو تهمت و افترا بوجود آورد چرا که در چنین شرایطی انتخاب درست اتفاق نخواهد افتاد بلکه باید جوی آرام داشته باشیم تا بدون مشکل انتخابات را پشت سر بگذاریم.

حسینی‌شاهرودی ادامه داد: سابقه کردستان در انتخابات گذشته درخشان است که ضمن مشارکت بالا در انتخابات، همه قانون را رعایت کرده و در مسیر قانون پیش رفته‌اند.

وی اضافه کرد: هر کس در هر جایگاهی که دارد برای برگزاری انتخاباتی سالم و با مشارکت حداکثری تلاش می‌کنیم و چیزی جز این نیست.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۰

 


آخرین کتاب ها