شماره جدید نشریه تبیان با عنوان «آب بر آتش» منتشر شد
1398/9/21
نشر شماره 122 نشریه تبیان
شماره جدید نشریه تبیان با عنوان «آب بر آتش» منتشر شد
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، شماره 122نشریه تبیان با عنوان «آب بر آتش» ویژه محکومیت اغتشاشات اخیر منتشر شد.

 سردبیر نشریه تبیان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در این شماره به موضوعاتی چون دستورات مقام معظم رهبری به مسئولان کشوری در پی افزایش قیمت بنزین، تبیین و تحلیل؛ منطق حمایت رهبر انقلاب از یک تصمیم اقتصادی؛ بیانیه ائمه جمعه و جماعات استان کردستان در محکومیت اغتشاشات اخیر، مصاحبه نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اصحاب رسانه پرداخته شده است.
وی به عناوین دیگر این نشریه اشاره کرد و افزود: در شماره 122؛ نقش رسانه های ضد انقلاب در اغتشاشات اخیر، اعلام مواضع علمای برجسته  اهل سنت در استان کردستان در قالب مصاحبه در خصوص اغتشاشات اخیر، شعری از مرحوم ماموستا حیدری  با عنوان  با حمایت از ولایت، صحنه ها آراستند، آرایش سه لایه هسته های خشونت به چشم می‌خورد.
سردبیر نشریه تبیان تصریح کرد: فایلpdf شماره جدید نشریه تبیان در سایت آوای امین و شافعی نیور به آدرس های اینترنتی http://avaye-amin.ir/  و http://shafeinews.ir/home  جهت بهره برداری و دانلود موجود می باشد.
گفتنی است؛ نشریه علمی، فرهنگی و اجتماعی وابسته به مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور به صاحب امتیازی سید محمد حسینی شاهرودی و مدیر مسوولی حسن منتظری، است که بیش از 27 سال سابقه فعالیت دارد و در شمارگان 1000نسخه در استان کردستان و دفاتر استانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور منتشر می‌شود..

شایان ذکر است؛ نشریه تبیان و سایت های مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور آماده دریافت مقالات علمی و مطالب فرهنگی و اجتماعی از همه مخاطبین استانی و کشوری می باشد.


آخرین کتاب ها