طرح معامله قرن طرحی شیطانی برای ضربه زدن به اسلام است
1398/11/19
امام جمعه سروآباد
طرح معامله قرن طرحی شیطانی برای ضربه زدن به اسلام است
امام جمعه سروآباد گفت: طرح معامله قرن طرحی شیطانی از سوی استکبار و صهیونیسم جهانی برای ضربه زدن به اسلام و از بین بردن مسلمانان است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امینن، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع سروآباد با تبریک دهه فجر و آغاز چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی اظهار کرد: ملت ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی زیر چکمه ظلم و ستم رژیم طاغوت بود، رژیمی دست نشانده آمریکای جنایتکار، اما انقلاب اسلامی استقلال و آزادی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.
وی با اشاره به اهمیت شرکت در راهپیمایی۲۲ بهمن گفت: وظیفه تک تک ملت ایران است که در راهپیمایی این روز شرکت کرده و ضمن حمایت از نظام و انقلاب انزجار و نفرت خود را از جنایت های استکبار جهانی نشان دهند.
ماموستا حسینی به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز اشاره کرد و افزود: همه ملت ایران باید در این انتخابات که در ۲ اسفند برگزار می شود حضور حداکثری داشته باشند و مشت سنگینی بردهان یاوه گوی دشمنان و بدخواهان نظام بزنند.
وی بر لزوم تعامل و همکاری مردم با مرکز بهداشت شهرستان در راستای پیشگیری از ویروس کرونا نیز تاکید کرد و گفت: باتوجه به شیوع ویروس خطرناکی به نام کرونا در کشور چین و احتمال سرایت آن به کشورهای همسایه مردم از سفر کردن به کشور عراق خودداری کنند و کولبران نیز در هنگام کولبری مواظب سلامتی خودشان باشند تا خدای ناخواسته این ویروس در منطقه ما سرایت نکند.
امام جمعه سروآباد ضمن توصیه به تقوای الهی از مسوولان خواست نسبت به مشکلات شهرداری و پرسنل و کارگران خدوم آن توجه بیشتری داشته باشند و در راستای حل مشکلات آنها اقدام کنند.
وی در ادامه گفت: طرح معامله قرن از سوی ترامپ افسارگسیخته به نام طرحی برای حل مشکل فلسطین و آشتی و صلح در خاورمیانه مطرح شده، ولی در واقع نقشه‌ای شوم و شیطانی علیه اسلام و مسلمین است.
وی افزود: وظیفه همه مسلمانان جهان است که این طرح شیطانی و خطرناک آمریکا را محکوم کنند و تن به ذلت و خواری ندهند چرا که پیامبر (ص) می فرماید، اسلام سربلند است و هیچ کس و هیچ چیزی نمی تواند مقابل آن ایستادگی کند.

آخرین کتاب ها