برگزاری 200 برنامه همزمان با دهه فجر در سروآباد/افتتاح 250 میلیارد ریال پروژه عمرانی
1398/11/19
سخنران قبل از خطبه‌های نماز جمعه
برگزاری 200 برنامه همزمان با دهه فجر در سروآباد/افتتاح 250 میلیارد ریال پروژه عمرانی
فرماندار سروآباد گفت: در گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از ۲۰۰ برنامه مختلف و پروژه و طرح با اعتباری بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، کامیار میرزایی، فرماندار سروآباد در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع سروآباد، با تبریک دهه مبارک فجر به تشریح مهمترین برنامه های برگزار شده این دهه در شهرستان اشاره کرد و گفت: در گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از ۲۰۰ برنامه مختلف و پروژه و طرح با اعتباری بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی از انقلاب اسلامی ایران به عنوان یکی از بزرگترین انقلاب‌ها در جهان نام برد و اظهار کرد: این انقلاب با پشتوانه مردمی و هدایت‌های امام امت به پیروزی و موجب ایجاد موج بیداری‌خواهی در جهان شد.
وی عنوان کرد: انقلاب امروز در چهل‌ویکمین سالگرد مولود خود به نقطه و جایگاهی رسیده است، که در عرصه‌های مختلف به عنوان یکی از پیشرففته‌ترین کشورها مورد توجه است.
ضمن دعوت از مردم برای حضورباشکوه در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن بر لزوم حضور حداکثری در انتخابات ۲ اسفند تاکید کرد و افزود: وظیفه همه ملت است که در پای صندوق های رای حضور پیدا کند و با رای خود به کاندیدای مورد نظر در تصمیم گیری در مورد آینده منطقه خود سهیم باشد.

آخرین کتاب ها