مسابقات علمی طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت کردستان برگزار شد
1398/11/20
پایان برگزاری مسابقات علمی طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت کردستان
مسابقات علمی طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت کردستان برگزار شد
مسابقات علمی طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت کردستان به مناسبت دهه مبارک فجر به همت مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، مسابقات علمی طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت کردستان به مناسبت دهه مبارک فجر به همت مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد.
معاون آموزش و پژوهش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در حاشیه این مسابقه ضمن تبریک دهه فجر و ایام‌الله مبارک 22 بهمن اظهار کرد: امیدواریم هر روز شاهد رشد و قدرت‌افزایی نظام مقدس جمهوری ایران در عرصه‌های داخلی و خارجی باشیم.
ایوب احمدپور گفت: امروز در راستای گرامیداشت دهه مبارک فجرمسابقه علمی در بین طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان کردستان برگزار شد.
وی تصریح کرد: شرکت کنندگان این مسابقه علمی را طلاب و طلبه‌های برادر و خواهر مدارس علوم دینی اهل سنت مربوط به پایه‌های پنجم تا هشتم تشکیل می‌دهند.
معاون آموزش و پژوهش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اظهار کرد: کتاب اداب العالمی و المتعلم تالیف امام نبوی که شخصیت شناخته شده در مذهب امام شافعی است منبع این مسابقه است.
وی افزود: اخلاق تزکیه و معنویت نقش مهمی در تربیت طلاب دینی دارد و می‌تواند مولفه بزرگ در پیشرفت ماموستایان و علمای دینی باشد.
معاون آموزش و پژوهش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: به پنج نفر از برترین‌ها که بیشترین نمره را کسب می‌کنند هدایا و جوایزی اعطا می‌شود.
احمدپور ضمن تقدیر از استقبال بسیار خوب جامعه طلاب استان در شرکت در این مسابقه گفت: اگر نمرات 5 برگزیده اول برابر بود در بین آنها به قید قرعه نفرات برتر معرفی می‌شوند.

آخرین کتاب ها