انقلاب اسلامی اصل لیبرالیسم را زیرسوال برد/ خون شهید سلیمانی وحدت ملی را محکم‌تر کرد
1398/11/20
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
انقلاب اسلامی اصل لیبرالیسم را زیرسوال برد/ خون شهید سلیمانی وحدت ملی را محکم‌تر کرد
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی اصل لیبرالیسم را زیرسوال برد، گفت: انقلاب اسلامی هیمنه ابرقدرت های شرق و غرب را فروریخت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین،آیت الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در همایش جشن انقلاب در دیواندره اظهار کرد: یکی از معجرات انقلاب همین سالگردهایی است که می گیریم انقلابی که اینگونه نبوده که در یک گوشه دنیا برای یک کار کوچک شکل گرفته و با دیگران کاری نداشته باشد.
وی با بیان اینکه انقلاب ایران برای جهان شکل گرفته و قدرت های استکباری را به خطر انداخت، گفت: انقلاب اسلامی هیمنه ابرقدرت های شرق و غرب را فروریخت.

نمانیده ولی فقیه در  کردستان اذعان کرد: انقلاب اسلامی اصل لیبرالیسم را زیرسوال برد و از بین خواهد برد به همین دلیل ابرقدرت های شرق نسبت به انقلاب احساس خطر کردند و از آغاز شکل گیری این نظام الهی هجمه های بزرگ و کوچک خود را علیه انقلاب شروع کردند.
حسینی شاهرودی اذعان کرد: پیش بینی این بود که انقلاب اسلامی را در کمتر از یک هفته از بین خواهند برد اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه قدرت این نظام الهی هر روز بیشتر و بیشتر می شود.
وی خاطرنشان کرد: هیچ روش و ابزاری باقی نمانده است که دشمنان از آن علیه انقلاب استفاده نکرده باشند، تحریم ها که مربوط به این دوره نیست انقلاب ما از آغاز پیروزی تا به امروز همواره مورد تحریم بوده است.
نمانیده ولی فقیه در  کردستان تصریح کرد: تحریم هایی که امروز علیه ایران اعمال شده است به اوج خود رسیده و در هیچ زمانی و برای هیچ کشوری اعمال نشده تحریمی که به قول خودشان اقتصاد ایران را در کمترین زمان فلج می کرد.
وی اضافه کرد: در کنار تحریم ها ایجاد نارضایتی و آشوب در کشور از دیگر توطئه های دشمنان برای براندازی انقلاب بود اما با وجود تمام هزینه هایی که دشمنان متقبل شدند انقلاب اسلامی محکم ایستاده است.
وی افزود: وقتی عنایت خدا، رهبری مدیر و مدبر و مردم بصیر و آگاه هستند همه توطئه های دشمنان نقش برآب شد و وضعیت کشور ما در عرصه های مختلف رشد قابل توجهی پیدا کرده است.
نمانیده ولی فقیه در  کردستان با بیان اینکه توسعه ای که در ایران بعد از انقلاب قابل توجه بوده است، گفت: امروز گاز از جنوبی ترین نقطه کشور به غرب کشور انتقال داده شده و مردم در صفری‌ترین منطقه مرزی این استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.
وی اضافه کرد: این توفیقات با وجود تمام تحریم‌ها و هجمه‌های نظامی و غیره در کشور ایران بدست آمده است که قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.
وی عنوان کرد: قبل از انقلاب پزشک‌های عمومی ما مال کشورهای بنگلادش و غیره بودند الان پزشکان متخصص در سراسر دنیا ایرانی و دانش‌آموختگان دانشگاه‌های کشور هستند.
وی اذعان کرد: حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی‌ها اقتدار نظام را به دنیا نشان و ابهت پوشالی آنان را فرو ریخت.
به گفته وی، ایران اسلامی در دوران جنگ هشت سال جنگ تحمیلی با دست خالی و بدون هیچ امکاناتی ابهت دو ابر قدرت را شکست و امروز نیز با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب با وجود تمام شیطنت ها و توطئه افکنی های دشمنان اگر دشمن دست از پا خطا کند، با پاسخ کوبنده‌تر و غرش پراقتدار موشک‌های نقطه‌زن مواجه می‌شود.
وی گفت: سیلی نخستی که در انتقام سخت به آمریکا زدیم 11 موشک بدون کوچکترین خطایی دقیقا در نقطه ای که می خواستیم فرود آمد و قدرت پوشالی و ادعای امریکا را با خاک یکسان کرد این در حالی بود که قبل از هر اقدامی به آنها هشدار داده بودیم.
وی به نقش مهم نیروهای مسلح در کمک به مردم در زمان وقوع زلزله و سیل در برخی نقاط کشور گفت: هر جا نیاز به حضور بوده سپاه قهرمان و سایر نیروهای مسلح پای کار بوده و مردم را یاری کرده اند و این بیانگر مردم محور بودن نیروهای مسلح در کشور ما است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: خون شهید سلیمانی وحدت ناگسستنی بین ملت‌های مسلمان جهان اسلام و همه نیروهای مقاومت ایجاد کرد و قلب ها را به همدیگر نزدیکتر ساخت.

آخرین کتاب ها