حضور حداکثری در انتخابات و راهپیمایی 22 بهمن نماد ایستادگی ملت پای انقلاب است
1398/11/20
امام جمعه سنندج
حضور حداکثری در انتخابات و راهپیمایی 22 بهمن نماد ایستادگی ملت پای انقلاب است
امام جمعه سنندج گفت: 22 بهمن و انتخابات مجلس را پیش رو داریم که باید به دشمنان با حضور خود ثابت کنیم که همه جوره پای انقلاب ایستاده‌ایم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، ماموستا فایق رستمی در یادواره ۵۱۷ شهید سرباز استان کردستان که در سالن همایش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: شهدا با خون خود درخت امنیت و آرامش را آبیاری کردند و این آسایش و امنیت پایدار را که به امانت برای ما به ارث گذاشتند را باید پاس بداریم.
ماموستا رستمی افزود: شهیدان بهترین معامله را با خداوند انجام دادند که در این معامله جان خود را به خداوند فروختند.
وی بیان داشت: خداوند نفس و جان شهدا را خرید و به آنها بشارت بهشت را داد.
امام جمعه سنندج تصریح کرد: راه شهدا راهی برای دفاع از مستضعفان و مستمندان و جلوگیری از دسترسی سودجویان به خاک ملت و مملکت اسلامی ایران بود.
وی افزود: برای پاسداشت راه شهدا باید تمام تلاش خود را برای از بین بردن فقر و بیکاری و سایر مشکلات اجتماعی و اقتصادی جامعه انجام دهیم.
ماموستا رستمی گفت: وظیفه همه مسوولین است که به خانواده شهدا خدمت کنند چرا که آنها در زمان نیاز بهترین عزیزان خود را در دفاع از کشور و دین تقدیم کردند.
امام جمعه سنندج در پایان سخنان خود اظهار داشت: دو مسئله مهم ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس را پیش رو داریم که باید به دشمنان با حضور خود ثابت کنیم که همه جوره پای انقلاب خود ایستاده‌ایم.
وی گفت: به طور حتم صبر و استقامت خانواده شهدا کمتر از کار خود شهدا نیست زیرا آنها جگرگوشه‌های خود را تقدیم کرده‌اند.
وی افزود: شهادت یعنی اینکه افرادی بدون ترس و خوف در برابر دشمنان خدا حاضر شدند و جان خود را برای اهداف الهی فدا کردند.

آخرین کتاب ها