شرایط کردستان در اوایل انقلاب بسیار سخت بود/وجب به وجب خاک کردستان آغشته به خون شهیدان است
1398/11/20
امام جمعه اسبق سنندج
شرایط کردستان در اوایل انقلاب بسیار سخت بود/وجب به وجب خاک کردستان آغشته به خون شهیدان است
امام جمعه اسبق سنندج گفت: شرایط کردستان در اوایل انقلاب بسیار سخت بود وجب به وجب خاک استان کردستان آغشته به خون شهیدان است شهیدانی که در راه این انقلاب و این نظام از سرمایه اصلی خودشان که همانا جانشان بود گذشتند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، ماموستا سیدصلاح الدین حسامی در دیدار با فرمانده سپاه کردستان که به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و در منزل این روحانی جلیل قدر برگزار شد، ضمن تبریک دهه مبارک فجر به نیروهای مخلص و خدمتگزار سپاه، گفت: انقلاب اسلامی ایران با ندای امام راحل و با خون انسان‌های مخلص و فداکار به پیروزی رسید.
وی افزود: از اوایل انقلاب تا امروز عزیزانی که در سپاه خدمت کردند با اخلاص، ایثار و فداکاری از هیچ تلاشی در راستای خدمتگزاری به مردم دریغ نکردند.
این پدر شهید ادامه داد: شرایط کردستان در اوایل انقلاب بسیار سخت بود وجب به وجب خاک استان کردستان آغشته به خون شهیدان است؛ شهیدانی که در راه این انقلاب و این نظام از سرمایه اصلی خودشان که همانا جانشان بود گذشتند.
حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، جعفر عبدالملکی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان، سرهنگ حسن عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج، سرهنگ کورش ملکشایی معاون نیروی انسانی سپاه استان، سرهنگ رستمی مسوول معاونت روابط عمومی سپاه، ادریس الماسی رییس بسیج صدا و سیمای استان در این دیدار حضور داشتند.

آخرین کتاب ها