فرمانده سپاه کردستان از امام جمعه اسبق سنندج تقدیر کرد
1398/11/20
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان، با حضور در منزل ماموستا
فرمانده سپاه کردستان از امام جمعه اسبق سنندج تقدیر کرد
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان، با حضور در منزل ماموستا سیدصلاح‌الدین حسامی امام جمعه اسبق شهر سنندج، از زحمات چندین ساله وی در جبهه دفاع از دین و ارزش‌های نظام و انقلاب تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، به مناسبت گرامیداشت دهه فجر فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با حضور در منزل ماموستا سیدصلاح‌الدین حسامی امام جمعه اسبق شهر سنندج، از زحمات چندین ساله وی در جبهه دفاع از دین و ارزش‌های نظام و انقلاب تقدیر  کرد.
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در این دیدار ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت: هدف از این دیدار عرض سلام و ارادت و تبریک ایام الله مبارک دهه فجر خدمت شما به عنوان پدر شهید، روحانی برجسته و مبلغ اسلامی و انقلابی است.
وی افزود: شما به عنوان یکی از روحانیون تاثیرگذار در دوران پیروزی انقلاب بودید که برای این انقلاب و این نظام مجاهدت کردید، خون دادید و در آن شرایط سخت دهه 60 در مقابل ضدانقلاب ایستادید.
ایام دهه فجر روزهای قدر جمهوری اسلامی ایران است
سردار حسینی ادامه داد: ایام‌الله دهه فجر روزهای قدر جمهوری اسلامی ایران است و در این روزها خدمت شما رسیدیم که هم این ایام را تبریک بگوییم و هم از شما به عنوان یکی از شخصیت‌های برجسته شهر سنندج در دوران انقلاب تجلیل و قدردانی کنیم.
وی تصریح کرد: نقش خانواده شهدا در پیروزی انقلاب و در دوران دفاع مقدس بسیار برجسته و تعیین‌کننده بود چرا که آنها جانشان، خونشان و مالشان را تقدیم کردند تا انقلاب پیروز شود، مستقر شود و تداوم پیدا کند.
انقلاب اسلامی خون بهای هزاران شهید مخلص و وارسته است
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان تاکید کرد: انقلاب اسلامی خون‌بهای هزاران شهید مخلص، وارسته برجسته و پاک بود، شهدایی که در آن زمان پست، مقام و مادیات برایشان ارزشی نداشت بلکه خالصانه در راه خدا و انقلاب جان خود را فدا می‌کردند.
وی گفت: نفس گرم و معنوی جنابعالی به ما قدرت و توان می‌دهد که انجام وظیفه کنیم، تلاش و خدمت ما در مقابل صبوری، ایمان و پاکی مردم چیزی نیست.
وی با تاکید بر اینکه امروز مردم ایران با چنگ و دندان از اسلام حفاظت می‌کنند، گفت: در مقطعی در صدر اسلام، اسلام واقعی پیاده شده است اما از آن موقع تا امروز اسلام فراموش شده و فقط پوسته و نامی از آن ارائه شده است اما امروز به برکت نظام و انقلاب مغز و استخوان اسلام واقعی در ایران است.

آخرین کتاب ها