بیانیه علما و روحانیون منطقه مریوان مبنی بر شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
1398/11/20
فراخوان
بیانیه علما و روحانیون منطقه مریوان مبنی بر شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
بیانیه ائمه جمعه و جماعت منطقه، امام جمعه و شورای افتاء طلاب ومدرسین حوزه های علمیه منطقه – پایگاه بسیج طلاب و مرکز بزرگ اسلامی مریوان، مبنی بر شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

بیانیه علما و روحانیون  منطقه مریوان مبنی بر شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

(وَ قُل جاءَ الحقُّ وَ زَهَقَ الباطلُ انَّ الباطِلَ کانَ زَهُوقًا ) اسراء آیه 81

ضمن تبریک چهل ویکمین  سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و  تبریک دهه مبارک فجر و یوم ا... 22 بهمن روز تبلور شکوه و ایثار، مردم همیشه سرافراز و آزاده  جمهوری اسلامی ایران در این روز های عزیز و میمون ملت ایران با رهبری حضرت امام خمینی (ره) و با تاسی از آموزه های اسلام ناب محمدی (ص) رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را در هم پیچیدند و روح امید و احساس غرور و خودباوری را درکشور زنده  و برقله های افتخار درخشیدند.

ملت غیور و همیشه در صحنه! تجمع و مشارکت شما در برنامه های دهه فجر این جشن بزرگ ملی و خروش شما به خیابانها و شرکت در یوم الله22 بهمن، مشت دیگری است بر دهان استکبار جهانی و تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) وانقلاب  و پیروی از رهنمود های مقام معظم  رهبری ( مد ظله العالی ) خواهد بود .

 22 بهمن ماه یادآور حماسه های شما در تمام صحنه های انقلاب بوده، همچنانکه مقام معظم رهبری موفقیت در امتحانهای الهی  و زمینه ساز پیشرفت مادی و معنوی،  احساس مسئولیت و تعهد مردم به نظام را اعلام و فرمودند، که ملت ایران با عبور موفقیت آمیز از امتحانهای گوناگون الهی درطول 4 دهه گذشته امروز مقتدرتر از هر زمان دیگر با عزم و اراده قوی و هوشیاری، به یک پارچه گی به راه خود برای رسیدن به قله های سعادت و کمال و حیات طیبه دنیا و آخرت ادامه خواهد داد .

 ما جامعه روحانیت از کلیه اقشار مردم پیر ،جوان زن و مرد ، کسبه و بازاریان درخواست میکنیم باردیگر در راهپیمایی 22 بهمن به ایادی  غرب و استکبار جهانی  به سر کردگی آمریکای جنایتکار  اعلام کنند که ما ملت واحده هستیم و از درخت تنومند انقلاب اسلامی تا آخرین قطره خونمان پاسداری میکنیم  .

 

ائمه جمعه و جماعت منطقه

امام جمعه  و شورای  افتاء

طلاب ومدرسین حوزه های علمیه منطقه – پایگاه بسیج طلاب و

مرکز بزرگ اسلامی مریوان

آخرین کتاب ها