حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر وفادری به انقلاب است
1398/11/21
فرمانده سپاه کردستان
حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر وفادری به انقلاب است
فرمانده سپاه کردستان گفت: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن عظمت اسلام و وفادری به انقلاب و امام و رهبری را به تصویر خواهد کشید.
سردار سیدصادق حسینی در جلسه بررسی چالش‌های پیش‌روی امت اسلامی که در سالن اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، اظهار کرد:‌ امروز دشمنان می‌دانند از راه جنگ نظامی نمی‌توانند بر ما مسلط شوند لذا روی سرمایه‌های جوان ما کار می‌کنند.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: امروز جامعه روحانیت استان با اشراف کامل به واقعیت جامعه و شناخت از ضرورت‌های عصر کنونی باید در جامعه روشنگری و بصیرت‌افزایی کنند.
وی تاکید کرد: نباید اجازه دهیم ریل اصلی انقلاب به خاطر بی‌توجهی به هجمه‌های فکری و کم‌رنگ شدن ریشه‌های اعتقادی در جامعه منحرف شود بلکه ریل اصلی انقلاب که امام پایه‌گذاری کرد و مردم و روحانیت پرچم‌دار آن بودند باید استمرار پیدا کند.
سردار حسینی اظهار کرد: کشور ما جوان است و باید نیاز جامعه را به درستی تشخیص دهیم و به سمت آنها برویم.
دشمنان با الگوهای پیچیده می‌خواهند چوب لای چرخ نظام بگذارند
فرمانده سپاه کردستان گفت: دشمنان سعی دارند با الگوهای پیچیده چوب لای چرخ نظام بگذارد و این می‌طلبد ما باید با شناخت درست دشمن توطئه‌های آنان را خنثی کنیم.
وی تصریح کرد: از دیرباز علما مامن مردم بوده‌اند که باید تلاش کنیم همچنان مرجع بمانند و نباید اجازه دهیم که فضای مجازی به مرجع مردم تبدیل شود.
فرمانده سپاه کردستان خاطرنشان کرد: دشمنان برای مبارزه با دین و اخلاق با تمام عده و عده وارد شده‌اند و راه مقابله با اینها، بسط و گسترش آموزه‌های دین اسلام است.
وی مقابله با جریان‌های تندرو، انسجام وحدت بین علمای تشیع و تسنن، ارتباط بیشتر با جوانان، دعوت جوانان به سمت مسجد و قرآن را از نیازهای امروز جامعه دانست.
مسائل روز در خطبه‌های نماز جمعه تبیین شود
وی در ادامه گفت: تبیین مسائل روز در خطبه‌های نماز جمعه از دیگر نیازهای امروز مقابله با هجمه‌های فکری دشمنان است، جوانان ما تشنه اطلاعات و یادگیری هستند، باید از ظرفیت‌ها و تریبون‌های مختلف برای هدایت و روشنگری جامعه به ویژه نسل جدید استفاده کنیم.
فرمانده سپاه کردستان اظهار کرد: ترویج فحشا، بی‌بندوباری،‌ بی‌حجابی و گسترش آسیب‌های اجتماعی و غیره از اهداف دشمنان است که علما باید این مسائل را برای جوانان تبیین کنند و زمینه آگاه‌بخشی آنها را فراهم سازند.
400 کانال علیه ایران سم‌پاشی می‌کنند
وی اذعان کرد: در حال حاضر بیش از 400 کانال و شبکه مختلف علیه ایران اسلامی فعالیت می‌کنند.
فرمانده سپاه کردستان اضافه کرد: کردستان بیش از 50 منطقه حاشیه‌ای با مردمانی آسیب‌پذیر دارد، علما باید ساکنان این نقاط را هم آگاه سازند.
وی تصریح کرد: اسلام واقعی از 1400 سال پیش فراموش شده بود اما به برکت انقلاب اسلامی دوباره به صحنه آمد و همین اسلام واقعی منافع اروپا را به خطر انداخته است.
وی در ادامه اذعان کرد: امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کم‌رنگ شده است در حالیکه امر به معروف و نهی از منکر باید در تمام ساختارهای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ما جاری شود.
وی در ادامه بر حضور حداکثری مردم در یوم‌الله 22 بهمن تاکید کرد و گفت: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن عظمت اسلام و وفادری به انقلاب و امام و رهبری را به تصویر خواهد کشید.
وی ادامه داد: خواست امام و رهبری این است که مردم در تمام موضوعات متحد و یکپارچه حضور حداکثری داشته باشند لذا مردم ضمن حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن، در انتخابات نیز شرکت کنند و افراد اصلح و صالح را برگزینند.
فرمانده سپاه کردستان تصریح کرد: ما امروز نیاز به مجلس انقلابی داریم و مجلس انقلابی با حضور نمایندگان انقلابی ایجاد می‌شود.
سردار حسینی افزود: اگرچه دشمنان برای دلسرد کردن مردم در انتخابات عملیات‌های روانی انجام می‌دهند، شرایط کاملا برای رقابت در انتخابات مجلس فراهم است.
وی اضافه کرد: از جریانات مختلف در عرصه انتخابات حضور دارند که ما باید تلاش کنیم از بین این افراد، اصلح‌ را انتخاب و راهی مجلس کنیم.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها