الگوگیری از انقلاب اسلامی چالش بزرگی برای استکبار ایجاد کرده است
1398/11/21
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
الگوگیری از انقلاب اسلامی چالش بزرگی برای استکبار ایجاد کرده است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: امروز در کشورهایی که از انقلاب ایران الگوبرداری می‌کنند مانع و چالش بزرگی برای دشمنان ایجاد کرده است و آنها نمی‌توانند به اهداف خود برسند.
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در جلسه بررسی چالش‌های پیش‌روی امت اسلامی که  در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، اظهار کرد:‌ ما با دشمنانی سروکار داریم که از همه روش‌ها برای سرنگونی حکومت‌ها و ملت‌ها استفاده می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد:‌ آنها در جایی که زورشان برسد، از زور استفاده می‌کنند و بخش عمده‌ای هم به تزویر و سیاست ناامنی، تهدید و تطمیع و غیره حاکمیت خود را ادامه می‌دهند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی افزود: روزی اینها با ادعای ابرقدرتی شرق و غرب احساس می‌کردند بر همه دنیا تسلط دارند، اما جریان انقلاب به آنها فهماند اینگونه نیست چرا که با رهبری امام راحل و حضور در صحنه مردم جریانی شکل گرفت که با تفکر دینی، قدرت پوشالی آنها را از بین برد.
وی گفت: انقلاب ما یک رسالت اساسی دارد و آن هم خروج نیروهای شر و کفر از میدان است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: امروز دشمنان در موضع‌گیری نسبت به جمهوری اسلامی و امت اسلامی ایران می‌دانند که با جنگ سخت و تطمیع و غیره نمی‌توانند کشور ما را به زانو درآورند و این آنها را ناامید کرده است.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تصریح کرد: امروز نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورهایی که از انقلاب ایران الگوبرداری می‌کنند دشمنان نمی‌توانند به اهداف خود برسند و همین مانع و چالش بزرگی را برای آنها ایجاد کرده است.
وی در ادامه گفت: در شرایط فعلی، دشمنان هجمه همه‌جانبه‌ نرمی علیه اسلام و انقلاب اسلامی شروع کرده‌اند که جامعه روحانیت به عنوان افسران جنگ نرم باید برای خنثی‌کردن این هجمه در خط مقدم حضوری بصیر، آگاهانه و مجهز به علم روز داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: امروز تبلیغ رسالت‌های الهی مهم‌ترین وظیفه جامعه روحانیت است.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی خاطرنشان کرد: حرکتی که در تشییع شهید سلیمانی در کشور و سایر ممالک اسلامی اتفاق افتاد، نشان داد که انقلاب ایران با گذشت 41 سال از پیروزی زنده و طرفداران زیادی دارد و این موضوع موجب یاس و ناامیدی هرچه بیشتر دشمنان شد.
وی تصریح کرد: قدرت امروز، قدرت اسلام است و جبهه اسلام محکم و به هم پیوسته‌تر می‌شود و این موضوع دشمنان را در حد اعلا به خشم آورده است.
انتهای پیام

آخرین کتاب ها