دشمنان دنبال دو قطبی سازی جامعه ایران در بحث انتخابات هستند/وحدت شرط اجرای عدالت است
1398/11/21
مدیرکل اداره کل اطلاعات استان کردستان
دشمنان دنبال دو قطبی سازی جامعه ایران در بحث انتخابات هستند/وحدت شرط اجرای عدالت است
مدیرکل اداره کل اطلاعات استان کردستان، دو قطبی‌سازی جامعه به ویژه در بحث انتخابات را از اهداف و اصلی دشمنان دانست و گفت: راه‌اندازی کمپین کاهش امیدواری به زندگی، مقابله با قوانین فقه اسلامی و غیره از دیگر توطئه‌های دشمنان علیه نظام اسلامی ایران است.
صدری در جلسه بررسی چالش‌های پیشروی امت اسلامی که با حضور جمعی از علما در سالن جلسات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، اظهار کرد:‌ بعد از انقلاب اسلامی اقدامات زیادی از سوی استکبار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام گرفته است.
وی گفت: این قصه تا سال 83 ادامه داشت، وقتی دشمنان فهمیدند  نظام جمهوری اسلامی ایران از طریق جنگ سخت از بین نمی‌رود دست به برنامه‌ریزی‌های دیگری زدند.
مدیرکل اداره کل اطلاعات استان کردستان اذعان کرد: دشمنان از اول انقلاب از معابر مختلف برای ضربه زدن به انقلاب ورود پیدا کردند و بر اساس یافته‌ها یک برنامه دنباله‌دار را برای براندازی نظام تدوین و اجرا کرده‌اند.
وی با بیان اینکه چهل جاسوس‌خانه در  همسایگی ما و در آن سوی مرزهای جمهوری اسلامی ایران علیه نظام ما فعالیت می‌کنند، افزود: هجمه‌های اقتصادی، تصویب قطعنامه‌های متعدد با هدف افزایش فشار به مردم، حداکثر استفاده از امکانات حقوقی، سفارت مجازی، دسترسی به تحلیل‌های سیاسی و اجتماعی جمهوری اسلامی، شکاف بین مردم و حاکمیت، شکاف بین رهبری و مسئولین، ایجاد آشوب، ممانعت از دستیابی ایران به پیشرفت‌های علمی، حمایت‌ از گروه‌های تجزیه طلب و قوم گرا و استفاده از پوشش شرکت‌های مختلف، شناسایی متخصصین جمهوری اسلامی، دستگیری عناصر مرتبط با جمهوری اسلامی، گسترش سایت‌ها و چت‌روم‌های ایرانی، شناسایی و ربایش برخی از عناصر اطلاعاتی کشور و ....از اقدامات دشمنان علیه نظام بوده است.
وی دو قطبی‌سازی جامعه به ویژه در بحث انتخابات را از دیگر اهداف و توطئه‌های دشمنان دانست و گفت: راه‌اندازی کمپین کاهش امیدواری به زندگی، رواج ازدواج سفید، مقابله با قوانین فقه اسلامی، ممانعت از حضور زنان در اجتماع،  نابرابری جنسیتی و غیره از دیگر توطئه‌های دشمنان علیه نظام است.
مدیرکل اداره کل اطلاعات استان کردستان تصریح کرد: نسخه اثر بخش برای از بین بردن جوامع اسلامی از دیگر برنامه‌های دشمنان اسلام است که در کشورهایی  مانند الجزایر  پیاده کردند.
وی با اشاره به اینکه جوامع و مناطقی که دارای روحیه خودپرستی، غرور و کبر هستند و جاهایی که عقده وجود دارد مورد هدف اصلی دشمنان در دستیابی به اهدافشان در هجمه‌های فکری و نرم است،  گفت: این مکان‌ها تقریبا به عنوان جایی که می‌توانند تخم تفرق را بکارند مورد توجه قرار داده‌اند.
"وحدت شرط اجرای عدالت است"
وی اذعان کرد: شرط اجرای عدالت در کشور وجود وحدت است که همواره مورد تائید بزرگان و رهبران ما قرار گرفته است.
مدیرکل اداره کل اطلاعات استان کردستان اظهار کرد: رهبری بارها فرموده‌اند که چاره‌ای جز قوی شدن در برابر دشمنان نداریم، باید با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و تکیه بر داشته‌های درونی در عرصه‌های مختلف نظامی، اجتماعی، علمی و فرهنگی اقداماتی را انجام دهیم که دشمن تفکر تعرض به کشور ما را فراموش کند.
وی تصریح کرد: شما به عنوان منادیان فکری جامعه، مسئولان و مردم به عنوان عناصر اصلی مقابله با دشمنان هستند.
مدیرکل اداره کل اطلاعات استان کردستان بسترسازی، فرهنگ‌سازی و گفتمان‌سازی با اقشار تاثیرگذار را مورد تاکید قرار داد و گفت: گفتمان ایمان و معنویت رفاه و معیشت، سرمایه اجتماعی و قدرت دفاعی کشور باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و بازدارندگی را ایجاد کند تا دشمن جرأت تهدید ما را نداشته باشد.
وی اظهار کرد: جلوگیری از وابستگی به خارج و دشمنان از راهبردهای اساسی دستیابی به اهداف و چشم‌اندازهای نظام است.
مدیرکل اداره کل اطلاعات استان کردستان به یوم‌الله 22 بهمن هم گریزی زد و گفت: همه اقشار باید در این امر پر صلابت شرکت و در انتخابات هم حضور پرشور  داشت باشند، یوم‌الله 22 بهمن مصداق عالی وحدت در کشور است.
وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس در اسفندماه تصریح کرد: باید با هوشمندی و بصیرت، اصلح‌ افراد را برای مجلس انتخاب کرد تا با این کار مجلس بسیار قوی با شتوانه عظیم را داشته باشیم.
انتهای پیام

آخرین کتاب ها