مشارکت مردم در 22 بهمن دشمن شکن خواهد بود/برگزاری مراسم چهلمین روز شهادت شهید سلیمانی
1398/11/21
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان
مشارکت مردم در 22 بهمن دشمن شکن خواهد بود/برگزاری مراسم چهلمین روز شهادت شهید سلیمانی
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با بیان اینکه مشارکت مردم در 22 بهمن دشمن شکن خواهد بود، گفت: حضور گسترده و با بصیرت مردم در این عرصه سرنوشت‌ساز وحدت ملت حول ولایت و استکبارستیزی ایرانیان را به نمایش خواهد گذاشت.
حجت‌الاسلام محمد سادات اظهار کرد: با توجه به همزمان بودن چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با چهلمین روز شهادت شهید قاسم سلمیانی ویژه برنامه‌های دهه فجر کلا با رنگ و بوی این شهید والامقام برگزار می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به اینکه شعار امسال این دهه انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت است، گفت: مهم‌ترین برنامه این ایام راهپیمایی پرشور 22 بهمن است که با توجه به هم‌زمانی با چهلمین روز شهادت شهید سلیمانی محتوای شعارها، پوسترها و سایر برنامه‌های این حماسه ملی نیز به این سمت‌وسو سوق داده خواهد شد.
وی اضافه کرد: برگزاری مراسم گرامیداشت یاد شهید سردار سلیمانی با حضور پرشور و گسترده مردم در مهدیه سنندج در بیست‌ویکم بهمن‌ماه جاری هدف‌گذاری شده و برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا انجام گرفته است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان در ادامه با اشاره به اهمیت برگزاری هرچه باشکوه راهپیمایی چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دشمنی‌های نظام استکبار نسبت به کشور ایران هرگز تمامی ندارد و حضور گسترده مردم در صحنه‌های سرنوشت‌ساز چون راهپیمایی 22 بهمن موجب یاس و ناامیدی دشمنان می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به تروریسم دولتی که از سوی استکبار علیه ایران انجام گرفته فضای یوم‌الله 22 بهمن امسال قطعا نسبت به سال‌های گذشته متفاوت‌تر و حضور مردم دشمن‌شکن‌تر خواهد بود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان بزرگترین سرمایه انقلاب را پشتوانه مردمی دانست و عنوان کرد: حضور گسترده مردم در چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب نشانه پویایی و بالندگی نظام است.
وی با بیان اینکه حضور گسترده و با بصیرت مردم در این عرصه سرنوشت‌ساز وحدت ملت حول ولایت و استکبارستیزی ایرانیان را به نمایش خواهد گذاشت، گفت: این مشارکت به دشمنان این پیام را خواهد داشت که علی‌رغم تمام مشکلات اقتصادی و توطئه‌های بی‌شمار آنان ملت ایران با گذشت 41 سال از انقلاب هنوز به آرمان‌های نظام و امام راحل و رهبری پایبند هستند.
وی گفت: تجربه نشان داده که مردم کردستان همواره در مشارکت در چنین برنامه‌هایی حضوری گسترده داشته و پیش‌بینی ما حضور حداکثری و دشمن شکن مردم این استان در یوم‌الله 22 بهمن امسال است.

آخرین کتاب ها