حماسه‌آفرینی‌ مرزنشینان غیور و انقلابی بانه در 22 بهمن
1398/11/23
حماسه جاوید
حماسه‌آفرینی‌ مرزنشینان غیور و انقلابی بانه در 22 بهمن
حماسه‌آفرینی‌ مرزنشینان غیور و انقلابی بانه در 22 بهمن مرزنشینان غیور و انقلابی بانه، دیار اختیارالدینی‌ها، با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر حماسه آفریدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین به نقل از خبرگزاری فارس از بانه، راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، همزمان با سراسر کشور، از مقابل حسینیه خاتم‌الانبیاء شهر بانه آغاز شد و راهپیمایان پس از پیمودن مسیر ۵۰۰ متری راهپیمایی، در میدان  امام (ره) این شهر تجمع کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در این مراسم گفت: امروز مردم نشان دادند که نظام، انقلاب اسلامی و رهبری را از جان و دل دوست دارند و با وجود همه مشکلات و سختی‌ها، به نظام و انقلاب خود پایبند هستند و از آن حمایت می‌کنند.
حسین خوش‌اقبال افزود: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، زن و مرد و پیر و جوان، با همه گرایش‌ها و تفکرات آمده‌اند تا وفاداری خود را به انقلاب اسلامی به منصه ظهور بنشانند.
وی خاطرنشان کرد: تکلیف و وظیفه ما مسئولان در برابر این وفاداری و پایبندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی، این است که به این مردم با تمام توان و بیش از گذشته خدمت کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نزدیک‌شدن به زمان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای پرهیز از شائبه دخالت در انتخابات حق حضور در ستادهای انتخاباتی را ندارند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان و رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه تمامی امکانات و بسترهای لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه در دوم اسفند ماه مهیا شده است، اظهار داشت: همه باید تلاش کنیم تا در گام دوم انقلاب با توجه به منویات مقام معظم رهبری، انتخاباتی در شان انقلاب اسلامی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه در کنار برگزاری باشکوه انتخابات پیش رو، انتخاب افراد اصلح با توجه به جایگاه مجلس بسیار اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: نمایندگان مردم حق اظهارنظر در مسایل داخلی و خارجی و دخالت در همه حوزه‌ها را دارند و ضرورت دارد برای چنین مناصبی افرادی لایق و شایسته انتخاب و برگزینیم.
انتهای پیام/2330/86

 


آخرین کتاب ها