شکوه انقلابی مردم قروه در فجر ۴۱
1398/11/23
حماسه جاوید
شکوه انقلابی مردم قروه در فجر ۴۱
همزمان با سراسر کشور جشن پیروزی انقلاب اسلامی در چهل و یکمین سالگرد با حضور پرشور مردم انقلابی و شهیدپرور قروه در این شهرستان و روستاهای آن برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قروه، به مناسبت یوم‌الله ۲۲ بهمن مردم ولایتمدار قروه برای پاسداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی، حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی، پیروی از دستورات رهبری و ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان امروز در خیابان‌های قروه به راهپیمایی تاریخی جشن پیروزی جمهوری اسلامی ایران پرداختند.

در این راهپیمایی جمعیت چند هزار نفری مردم با هر سن و سالی و هر شغلی علی‌رغم هوای سرد زمستانی حضور داشتند و با سردادن شعارهای انقلابی عشق و ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دادند.

در این اجتماع چند هزار نفری مردم قروه خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و دشمنان انقلاب اسلامی مانند آمریکا، اسرائیل، انگلیس، سعودی‌ها...با سر دادن شعارهای خصمانه آنها را دشمن اسلام و ایران دانستند و خواستار خروج آنها در کشورهای مسلمان مانند عراق، سوریه، فلسطین و...شدند.

امروز مردم شهیدپرور قروه در راهپیمایی ۲۲ بهمن شکوه و عظمت انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند و امنیت حفظ جهان اسلام را در منطقه مدیون جانفشانی‌های مدافعان حرم و رهبران آن سردار شهید حاج قاسم سلیمان، ابومهندس المهدی و همرزمانش دانستند و عاملان شهادت آنها را محکوم به جنایت کردند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهل و یکمین سالگرد پیروزی خود در شهرستان قروه نشان داد که استحکام و وحدت مسلمانان پیوندی ناگسستنی است و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هر جای دنیا که هستند آگاه باشند که ملت ایران با هر قومیت و زبانی اتحاد عمیقی ریشه در انقلاب دارند و امکان ایجاد تفرقه میان آنها وجود ندارد.

انتهای پیام ۲۳۳۰/۸۶

 


آخرین کتاب ها